Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 26hós fiam még mindig sokat...

26hós fiam még mindig sokat iszik éjjel. Konkrétan tejet! Tudom én rontottam el, de hogyan szoktathatnám le erröl. Ordit ha nem adok neki, és mást nem fogad el. Föleg nem vizet?!

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
MIért akarod leszoktatni az éjjeli ivásrol,ha egyszer szomjas??(de lehet hogy száraz a levegö,és ezért szomjas,vagy épp melege van...)28 hós kislányom mai napig vizet iszik,szinte minden éjjel.
2010. okt. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sem baj, ha iszik éjjel, valószínűleg tényleg csak szomjas (vagy szereti a tej ízét). Mi teával voltunk így; utána már átcsapott a dolog a másik végletbe és állandóan inni a akart, kb másfél óránként. Nem volt éjszaka, hogy ne ázott volna át pelus. Mi szép lassan felvizeztük a teáját. És egy pár hét alatt, átszokott a vízre. Már lassan egy éve vizet iszik éjszaka. Csőrös itatóba lerakjuk az ágyába és ő "kiszolgálja magát" :) Ezt a higítós módszert ajánlom Neked is.
2010. okt. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy 5x6x ébred inni és iszik 2,3kortyot.Nemtudom hogy azért e mert annyira szomjas.
2010. okt. 8. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!