Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Agresszív 6 éves gyereket...

Agresszív 6 éves gyereket hogyan lehet kordában tartani így?

Figyelt kérdés
Fiam agresszív, ha valami nem az ő akarata szerint történik, megüt, megrúg, az apját is és az oviban is volt hogy ráütött egy felnőttre. Szeretném keretek között felnevelni, de az apja mindig mellé áll. Szerinte hülye az óvónő , én meg miért háborodok fel ha belémrúg,hiszen csak 6 éves. Én nem akartam neki tabletet de azt kapott az apjától. Ha nem tablet van nála, akkor az apja mobilja. Az apja szerint messze intelligensebb a kortársainál, mindenki el van ájulva tőle hogy milyen okos (az apja szerint),szerintem pedig egy elkényeztetett indulatos gyerek határok nélkül. Hogyan lehet gyereket nevelni együtt, ha ugyanazt a gyereket különbözőképpen látjuk. Persze hogy az apjával kevesebb a konfliktusa, mert ő semmire nem mond nemet, viszi játszóházba , megvesz mindent, és mindig ad neki tabletet meg telefont. Gyakorlatilag ugráltatja az apját . Én hiába szóltam hogy nem tud leülni és megenni egy vacsorát mert a gyereknek másik szörp kell mégis, másik mese a youtubeon, kell törlőkendő, mégsem azt kér enni hanem mást készítsünk. Bolondot csinál az apjából. Az oviban meg nem bírnak el vele,ott is ugyanúgy ő akar lenni a főnök és ha nem az van amit ő akar ott is zeng az egész folyosó tőle. Jól látom hogy a férjemmel közösen nem tudjuk nevelni?

2023. márc. 29. 09:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
28%
Két nagy pofon helyre teszi.
2023. márc. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó elsősorban az apjának kéne az a pofon,mert itt vele van a problema azert ilyen a gyerek.
2023. márc. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nem lehetetlen a helyzet, miért ne lehetne igaza az apjának is meg neked is?


Biztosan egy nagyon okos gyerek, főleg ha rájött, hogy tud ugráltatni másokat. Az óvónő is lehet hülye vagy inkompetens, de a gyerek attól még verekszik.


Az apjánál nem. Tessék elutazni egy éjszakára rokonokhoz “segíteni a kerttel” vagy bármivel, nézzük meg apuka mit szól, ha neki nem öltözik a gyerek időre és válogat meg ilyenek. Le kell lépni kicsit, mert elhiszem hogy tüneményes okos gyerek játékkor, de be tudja-e vonni napi dolgokba is időre? Ha igen, el kell vàlni had nevelje ő, te meg látogatod hétvégente.

2023. márc. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!