Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves kislánynak ajánlanáto...

2,5 éves kislánynak ajánlanátok sampont, kérlek?

Figyelt kérdés

Babét használjuk régóta. A koszmóra jó volt, de nagyon-nagyon száraz a haja mostanában. Viszonylag göndör, vállig érő a haja, nehéz kifésülni, kócolódik is. Akárhányszor fésülöm kócos lesz újra pár percen belül és tök mindegy fésülgetem-e vagy nem, állandóan csapzott, sokszor olyan, mint a vattacukor. Tőlem örökölte, nekem csak a hajpakolás és a hajvasalás segít rajta ideig-óráig, ezeket nála jó pár évig mellőzném.🙂


Tudnátok kérlek olyan sampont ajánlani, ami ilyen hajra nektek bevált?


(Gyűlöl hajat mosni, egy cirkuszba elmenne minden hajmosása.)



2023. márc. 30. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
A sampon szerintem mindegy is bár azért ne a legolcsóbbat vegyétek. Viszont én kímélő balzsammal bekenném. Aztán nedvesen egy fésülés, utána már csak a bontókefével nyúlnék hozzá. Az a kefe nagyon jó, keress rá. Nem húzza a hajat. Nekem is göndör a hajam, és csak akkor fésülöm, ha mosom.
2023. márc. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Mindenkepp kezelned kell a hajat, nezz utana curly girl method ( ha tudsz angolul), leirjak, hogy kezeld.
2023. márc. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hipp
2023. márc. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Göndör hajra nem elég csak sampont használni. Én is a cgm-et ajánlom.
2023. márc. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

A természetes a legegészségesebb. Két liter csalántea + egy csapott evőkanál szódabirkarbóna. Felnőtteknek is ajánlom, mert így legalább oxigénhez is jutnak a hajhagymák, nem úgy, mint a bolti samponoktól. Ergo megállítja / lelasítja a hajhullást.


Nem árt gyerekkortól mentesülni a bolti drága vegyszeres szaroktól, amely elzárja a fejbőrt az oxigéntől, viszont a bolti mérgek felszívódását elősegíti.


Jóból mondom. Persze hihettek a kereskedőknek is, nekem mindegy... Nekem nem kell hinni, csak hát, megpróbálhatod-használhatod pár hónapig és meglátod.


Vegyszerekkel bohóckodnak, hogy így korpátlanít, úgy trükköz...

Azt én értem, ha valakinek extra igénye van, pl maradjon meg a hullám a frizurájában, vagy Elvis-esre bezselézi a haját valaki, de most vagy ez, vagy az egészség... Lehet választani.

2023. márc. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!