Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pisilhet egy kisfiú az udvaron?

Pisilhet egy kisfiú az udvaron?

Figyelt kérdés
Férjem megmutatta a 3 éves kisfiunknak, hogy hogyan kell állva pisilni, megy is neki, viszont azóta mindig ki szeretne menni egy fához pisilni, illetve a wc-be nem is megy neki úgy, mint kint. Ez nagy probléma? Volt valaki hasonlóan? Meddig tartott a dolog? És később nem lesz olyan, hogy inkább pisil majd utcán mint otthon (ettől félek igazából)?

2023. ápr. 1. 12:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A hatossal egyetértek. Ovis koromban egyszer belefeledkeztem a játékba és egyszerre csak úgy kellett pisilnem, hogy már nem bírtam ki a wcig. Jól jött volna, ha van egy bili ilyen vészhelyzetre.
2023. ápr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
(a mi udvarunkban történt, ott játszottam)
2023. ápr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Persze, hogy pisilhet. 12 év alatti kisgyerekek bárhol pisilhetnek... Régen ez elfogadott volt.. Akit ez zavar az nem ember‼️
2023. ápr. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
42%
Miert félsz? Ha nagyobb lesz es kint is pisil, ösztönből elfog bújni, bokor mögé stb... Egy egésséges gyerek a természetben szeret pisilni... Itt nálunk falun a 10 12 évesek is megálnak bárhol fa alatt bokor tövében es pisilnek. Ez a normális
2023. ápr. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Persze, akár még kakilhat is!! Akik azt tanácsolják, hogy bilit vigyenek az udvarra, meghogy inkább a benti wc-t használják, azok mind elkényeztetett pesti prolik, akik a falusi körülményeket csak tv-ből ismerik. Minket nagyanyánk pofán vágott volna, ha a benti házban húzkodjuk a wc-t, ami pörgeti a vízórát.
2023. ápr. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!