Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányoknál rövid, tüsi haj...

Kislányoknál rövid, tüsi haj tetszik neked? Vágatnál a kislányodnak?

Figyelt kérdés

A lányom másodikos, és az egyik barátnőjének a haja korábban derékig ért, de ősszel levágatták neki a szülei vállig érőre, néhány hete pedig tüsire. Oldalt és hátul fel van neki nyírva fél centisre.

Neked hogy tetszik a tüsi haj kislányoknál?



2023. ápr. 6. 17:43
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
40%
Úristen, szegény gyerek. Sajnálom.
2023. ápr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem tetszik.
2023. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon nem tetszik. Remélem, legalább a gyerek akarta, nem a szülők erőszakolták rá. A férjem nővére mindig hisztizett gyerekként, amikor reggel fésülködni kellett, úgyhogy az anyja levágta 1 centisre nyomorult gyerek haját büntetésből.
2023. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
44%

Általában azoknál a kislányoknál szokott ilyen drasztikus hajvágás lenni, ahol fejtetű van. Könnyebb kiírtani...

Egy 6-8. osztályos kamasz lány már simán akarhat magának ilyen extravagáns hajat, de egy 2.-os gyereknél kizártnak tartom, hogy divatból szerette volna és ezt jóvá hagyták a szülei.

2023. ápr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Akar jól is állhat neki. Az én gyerekemnek is levagattuk anno a haját, jól állt neki.
2023. ápr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

30 vagyok.

Alsós koromban nekem is volt tüsi hajam. Nem azert mert anyámék akarták, vagy mert tetves lettem volna 🤦‍♀️

Azért mert ez tetszett, szerettem volna, anyam meg megengedte.

Aztán (visszagondolva hál isten) kinőttem, megnövesztettem.

De legalabb kipróbáltam, akkor tetszett.

2023. ápr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
45%

Ha ő akarja


De önmagamról nem szorgalmaznám.


Nincs bajom a rövid hajjal (bàr nekem sosem volt)

De a tüsi nekem még a férfiaknál aem tetszik.


Olyan, mintha valaki lusta lene frizurát vágatni magának.

2023. ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
24%

Sem*

Lenne**

2023. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

Lányomnak szerintem nagyon jól állna, szép a fejformája. Babaként is jól állt neki (igaz féléves koráig volt rövid hajú). Sose nézték fiúnak, pedig rendszeresen fiú ruhát (is) hordott és sötétkék babakocsiban toltam.

Ha akarná, levágattathatná.

7 éves

2023. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Hát ennyi idősen inkább a szülő ízlését tükrözi még az, ha valami különleges lázadót akarnak belelátni a gyerekbe és ezt is támogatják akár kimondatlanul. Mondjuk tipikus a rocker apuka hosszú hajú fia. Egyébként nekem mindegy :) Kulturálisan (még?) fura itthon, mert a hosszú haj hagyományosan a nőies, és lehet magyarázkodni, de ugyanakkor az ő dolguk, nem bűn vagy csonkítás, ha a gyereknek is tetszik.
2023. ápr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!