Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányoknál rövid, tüsi haj...

Kislányoknál rövid, tüsi haj tetszik neked? Vágatnál a kislányodnak?

Figyelt kérdés

A lányom másodikos, és az egyik barátnőjének a haja korábban derékig ért, de ősszel levágatták neki a szülei vállig érőre, néhány hete pedig tüsire. Oldalt és hátul fel van neki nyírva fél centisre.

Neked hogy tetszik a tüsi haj kislányoknál?



2023. ápr. 6. 17:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Pont másodikos voltam, amikor a derékig érő hajam fülig érőre vágattam. Én akartam, hónapokig csápoltam érte, mire megengedték, de apámnak akkor sem tetszett. Kipróbáltam, meguntam, visszanövesztettem. Szóval ebből kiindulva egy 8-9 évesnek már simán lehetnek ilyen vágyai. Ha nem tetszik neki, majd kinő megint, ez nem egy életre szóló döntés, simán kísérletezhet vele akármilyen korban (én ovisként simán vágtam magamnak frufrut, amit persze fodrásznál kellett helyrerakni, de azért érted, 5 évesen is már próbálkoztam -és ez nagyon nem ma volt, már 30 vagyok).


Amúgy nekem univerzálisan nem tetszik a tüsi frizura akárhány éves is a viselője, de azért láttam már nőt, akin jól állt. Simán lehet, hogy az adott kislányon is jól mutat.

2023. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam negyedikes-ötödikes koromban nullásgéppel kopaszra is nyírva lányként, úszás miatt. Én kértem, és tényleg nagyon kényelmes volt.
2023. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
48%
Nem vágatnám le.
2023. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
72%
Kisgyerekkent kotelezo jelleggel vittek versenyszeru uszasra a szuleim. Emiatt evekig rovid hajam volt, mert azzal konnyebb banni es gyorsan szarad, nem kell vele "vacakolni". Eleg nyomaszto volt, hogy rendszeresen megkaptam a kerdest gyerektol es felnottol is, hogy "fuuu te most fiu vagy vagy lany?" Emiatt az en lanyomnak soha nem lesz rovdi haja amig maganak nem akarja, nekem csak rossz emlekek kotnek hozza.
2023. ápr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is levágatta anyám harmadikban, mert az olyan jól áll és egyedi. Pedig inkább olyat akartam volna, mint a többieknek, királylányosat, amit lehet fonogatni így meg úgy. Ehhez még szemüvegem is lett. Tiszta katasztrófa volt az önbecsülésem onnantól kb. egyetemig :D
2023. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Állandóan hisztizett fésülés közben, én meg állandóan mondtam neki, hogy felőlem mehetünk a fodrászhoz rövidre vágni. Na hat évesen eldöntötte, úgyhogy mentünk. Kérdezte a fodrász, hogy milyenre, a lányom meg mondta, hogy kopaszra. Azt azért túlzásnak éreztem, de a szerencsére a fodrász is, úgyhogy kicselezte. Először levágta rövidre, majd megkérdezte, hogy maradhat-e. A gyerek meg nagy kegyesen beleegyezett.

Nem lett tüsi, de elég rövid lett.

2023. ápr. 7. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

nekem olyan 5-6 évesen elég rövid hajam volt, az nagyon furán állt rajtam és nem szerettem :D ilyen androgün bowlcutszerű vmi volt. aztán megnövesztettem, de ez a hajas téma mai napig traumatikus nekem mert állandóan a hajamat akarja nem csak sok családtagom, de random emberek pl anno osztálytársak is csesztetni mert szép meg dús. nemrég megint rövid lett, most vagyok 23 éves, és egy elég nőies fazont viselek.


én megengedném kislánynak hogy rövid haja legyen ha azt szeretné, van akin nagyon csinos meg ez ugye hajtípusfüggő is. kevés embernek jól áll a nagyon rövid haj, de ha vkinek olyan a fejformája akkor nagyon szép tud lenni nemtől függetlenül. ha meg nem tetszik neki akk megnő, hát ennyi

2023. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól még nem lesz fiú egy kislány, ha rövid haja van. Én is voltam rövidre nyírva, meg a lányom is. Sőt, engem 10 évesen tüsire nyírt a fodrász.
2023. ápr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

A lányomnak megtetszett a barátnőjének a rövid haja, és kérte, hogy vágassuk le neki is olyan rövidre. Némi hezitálás után belementünk.

Felül kb. 3 cm-esre van ollóval vágva, oldalt és hátul pedig fél centisre fel van nyírva géppel. Előtte a válla alá ért a haja.

Tetszik neki, és jól is áll neki a rövid haj, csak még szokatlan nekünk.

2023. máj. 9. 23:30
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Tök vagány lehet, nyárra le is lehet gépelni az egészet tüsire.
2023. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!