Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért mondják, hogy a pasikat...

Miért mondják, hogy a pasikat kiakasztja a tüsi haj?

Figyelt kérdés

Én most vágattam le tüsire(középen picit hoszabb),mindenki dicséri mennyivel csinosabb,mint amikor az a pár szál lengedeztt a nyakamba.Eddig csak azért nem mertem megtenni,mert féltem a házaséletem bánná a dolgot:-D

De a férjem szerint is nagyon szexi,és mások is dicsérik,eddig meg olyan semmilyen volt.

30/N



2013. ápr. 13. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek jól áll, náluk értelemszerűen jól néz ki.

De vannak akik úgy viselnek ilyen hajat, hogy az minden önkritikát nélkülöz. Na attól nem szoktam tudni, hogy sírjak vagy nevessek inkább... Mert van az ismerőseim között olyan leányzó, aki nullásra lenyírt hajjal is nagyon vonzó és nőies volt - de akinek nem áll jól, az ne erőltesse.


27F

2013. ápr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem azért , mert néhány nő elég férfias tőle. Bár egy Nő tüsis hajjal is az, ha érted, mire gondolok:)
2013. ápr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor én ezek szerint azok közül vagyok akinek jól áll :)
2013. ápr. 13. 22:59
 4/5 Molok94 válasza:
69%
Talán azért, mert a hosszú haj nőiesebb, és furcsa, hogy lényegében ránk hasonlít az akivel épp együtt vagyunk. Saját vélemény.
2013. jún. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem jó értelemben akaszt ki, nagyon izgatónak találom :) 41/F
2017. nov. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!