Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyirokcsomó duzzanat tarkótájé...

Nyirokcsomó duzzanat tarkótájékon: volt már a gyerekednél hasonló?

Figyelt kérdés

A kisfiam 2 éves. A koponyája tarkó felőli részén, a füle magasságában (de nem a füle mögött, hanem kb a nyak képezeletbeli vonalát meghosszabbítva a feje hátsó részén) találtam egy nagy borsónyi duzzanatot. Elmozdítható, nyirokcsomónak tűnik. A nyakán is van pár duzzadtabb, de mivel meg van fázva, gondoltam ez ennek tudható be.

A kérdésem: Van-e olyan köztetek, akinek a gyerekénél találtak hasonlót? Mi okozta? Mit kellett tennetek?

Természetesen elviszem orvoshoz ma este, nem diagnosztizálást várok (még mielőtt megkapnám a magamét) hanem egyszerű tapasztalatcserét.


Köszönöm szépen!


2010. okt. 8. 12:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szia,mi újság veletek?
2010. nov. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
szia!Engem is érdekelne.Én voltam a harmadik,meg a sokadik válaszoló. :) Írj kérlek,hogy mi újság!
2010. nov. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat!


A vérkép azt mutatta, hogy van egy bújkáló vírusa, amiből aztán MOSTANRA (tehát 1 hónap elteltével) gyonyörű hörghurut és asztmatikus hörgőgörcsök lettek, orrmelléküreg gyuszival megspékelve. Persze ezt végigkísérte egy állandó köhögés, nem csak a semmiből lett :(


Szerencsére a csomókkal nem kell törődnöm, ezektől eltekintve jól van a fiam.


Köszönöm az érdeklődést!

2010. nov. 7. 15:47
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!Én írtam az utolsó választ(meg a harmadikat) :)

Hát nagyon sajnálom szegény kisfiadat.Mielőbbi gyógyulást neki.Képzeld az én kislányom,meg két hónapja köhög,meg náthás.Ha pár napra abbamarad neki,már kezdődik is előlről.De a mi dokink nem mond semmit,csak azt hogy valami vírus.Ez a szava járása.De bosszant,hogy mindig beteg.És csak max,de az már nagyon max,egy hétig nincs baja.Vérvételen voltunk két hete,azt mutatta ki,hogy semmi baja.Hát én nem tudom már komolyan.Kisfiadnak sok egészséget,és mielőbbi jobbulást kívánok.

2010. nov. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!