Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislány használhat egészségügy...

Kislány használhat egészségügyi betétet? Kipróbálhatja?

Figyelt kérdés

6 éves

szárnyas betétet

kipróbálhatja?



2023. ápr. 10. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Illatmenteset és otthon szerintem simán. Én is játszottam ezzel 5-6 éves koromban, nem álltam meg a fejlődésben tőle. Nyugodtan 😊
2023. ápr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem igen. próba keppen
2023. ápr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

Minek?

Nem támogatom a cél nélküli pazarlást, úgyhogy nem. Ha már közelebb lenne az első menzeszhez, az más.

2023. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

Nem, nem játék és még az illatmentes "lélegző" se egészséges. Semmi szüksége rá, hogy bepálljon tőle és táptalajt adjon egy kis gombának.

Majd ha korban ott lesz, akkor megnézegetheti, beragaszthatja. De akkor is azt mondom majd, hogy ne viselje esemény nélkül.

2023. ápr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Miféle próba kellene egy 6 évesnek? 5-6 év még mire menstruál! Ha nagyon "érett", akkor is még ~4.
2023. ápr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

5 le vagy maradva

8-9 évesen manapsg nagyon sok kislány menstruál( sajnos)

2023. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Na, a nők egészsége kategóriából ide tévedt a betét fétises, csak már pedó is ezek szerint...
2023. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

A barátnőm 7 éves, másodikos kislánya kipróbálta. Semmi baja nem lett tőle, hogy néhány órán át egy betét volt a bugyijában.

Egy náluk idősebb, 11 éves lány került az osztályukba (nevelőotthonos, a tanulmányaiban csúnyán le van maradva), aki már menstruál. Érdekelte a dolog és inkább legyen felkészült, mint hogy megijedjen, ha megjön neki.

2023. ápr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom mi értelme, de hajrá, próbálja ki. Mondjuk elkepzelni se tudom, hogy egy normál eü betétet hogy tesz be az ember egy hat éves bugyijaba
2023. ápr. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Bár a kérdés alapján nem látom az okát, hogy miért, de kipróbálni pár órára szerintem kipróbálhatja. Tartósan nem hiszem, hogy egészséges lenne és amúgy is pazarlás. Nekem 8 évesen tett az édesanyám a bugyimba, de ennek az a prózai oka volt, hogy szalmonellás lettem, sokszor nem jutottam el a WC-ig és szinte már az összes pizsamaalsómat bepiszkítottam.
2023. ápr. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!