Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel játszanak manapság az...

Mivel játszanak manapság az 5-6 éves fiúk? Mi a menő náluk? Kisebb ajándékot szeretnék venni 5000 forintig kb.

Figyelt kérdés

#játék #5-6 éves fiú
2023. ápr. 17. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az oviban a transformers és a bakugan nagy slágerek, illetve egy jarműves vagy robotos legoval is nehéz mellényúlni.
2023. ápr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én majdnem 6 évesem inkább játszana eladósdit meg társasozik, kártyázik, logicozik. Persze van Lego, rengeteg autó is itthon. Szerintem minden gyerek más. Ha ismered egy kicsit akkor inkább olyat vegyél amit ő kedvel, ha nem akkor kérdezz rá.
2023. ápr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A Lego az, amivel nem lehet mellényúlni.

Egyébként ebben az árfekvésben még valami ismeretterjesztő könyvet tudnék elképzelni. Pl autós, dinós vagy állatlexikon.


Ha nagyon személyre szabottat szeretnél, akkor kérdezd meg a szülőket, mert a szuperhősökből, robotokból is minden gyereknek más a kedvence.

2023. ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Valtozo, az en fiam 7, de pl. mindig is utalta a szuperhosos figurakat, dolgokat, nem is volt neki soha semmi, nem akart.

Lego 6 eves koratol nagyon erdekli, plusz elotte es azota is auto auto auto.

2023. ápr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lego szerintem is jó, 5,5 éves fiam szereti.
2023. ápr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!