Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adtok két év körüli gyereketek...

Adtok két év körüli gyereketeknek bolti (vagy akár frissen facsart) gyümölcsleveket?

Figyelt kérdés
Néha egy-egy dl baracklét megiszik az enyém, és nem tudom, adjak-e neki minden nap ennyit, vagy inkább ne szoktassam rá?
2010. okt. 8. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én narancslevet szoktam neki (otthon facsarom), mert más formában nem nagyon szereti a gyümölcsöt. Szerintem adhatsz, főleg ha otthon készíted, mert abban semmi tartósítószer és cukor nincs, viszont egészséges.

(Nem tartanék attól, hogy rászokik.)

2010. okt. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kap, boltit! Barack alma szőlő körte, stb. Napi 2-3 dl. Semmi gyümölcsöt nem eszik. Vettem gyümölcscentrifugát, 2- t is, hát több volt a hulladék mosogatás mint a haszon, és annyira savas volt, nem itta meg, nekem sem ízlett!
2010. okt. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Gyümölcsöt hálistennek eszik mindent, és elég sokat, ezért is nem tudom, hogy adjak-e még pluszban lét, vagy elég a víz meg a gyenge babatea (még mindig ezek a slágerek, és persze a tej).
2010. okt. 8. 23:08
 4/8 A kérdező kommentje:
Ne is mondd. Nekem is van gy.centrifugám, de kb. fél óra, mire rendesen elmosom, és iszonyat sok víz. :( Utána a mosogatót pucolom fél óráig. (nincs mosogatógépünk). Nem éri meg elővenni, de ha van itthon leves gyümölcs, akkor leturmixolom inkább és odaadom rostokkal együtt :) (pld. jó lédús őszibarack.. ami már nem nagyon van sajna).
2010. okt. 8. 23:10
 5/8 anonim ***** válasza:
én mindkettőt szoktam adni...
2010. okt. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én itthon egyiket sem adom(csak a bölcsiben kap),mert egyből hasmenése lesz tőle.

2010. okt. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

minden nap isznak a lányaim egy 2decis barack,narancs,alma, vagy körte levet:)

2éves és 3évesek:)

2010. okt. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem adok neki ilyesmit. A fiam 19 hónapos, anyatejes még. Vizet szokott inni és bolti tejet. Egyszer tán megkóstoltuk a bolti rostos őszibarackot is. Nagyon szerette, de én még korainak tartom. Sok benne a tartósítószer és nagyon cukros. De ez az én mániám, mert van cukorbeteg a családban több is, ezért vigyázok jobban.
2010. okt. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!