Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinél szintén volt hereg0lyó...

Akinél szintén volt hereg0lyó lehúzás a gyerekénél, írna?

Figyelt kérdés

1 hete volt nálunk a műtét. Tökéletesen ugrabugrál már a fiúnk, de a varrataival személy szerint bajban vagyok.

Az alsó tapaszt szépen át tudtuk már cserélni, az összehúzó tapaszok viszont még alatta vannak. Normális hogy ezek még fent vannak? Nem tudom meddig kell hogy azok tartsák a heget.

A felső seb tapasz a lágyékán viszont nagyon makacs, szerdán kellett volna először átkötni, de egyszerűen nem bírjuk leszedni. Áztatni nem lehet, az alkohol pedig nem oldja fel a ragasztó részt. Van erre valami praktika?

Illetve van valami tanács, amivel egyszerűbb a gyógyulás? Ha jól sejtem a felső varrat a nagyobb, foglalmam sincs mi fog minket ott várni.. Este újra megpróbáljuk levenni. Ordítás lesz, nincs ötletem, hogy működne jól..



2023. ápr. 21. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha a szélét kicsit elengedte a ragasztó, akkor babaolajos ujjal, vagy fülpucival apránként le tudod szedni a tapaszt.
2023. ápr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol és az olaj elég jól oldja a ragasztót, érdemes megpróbálni.
2023. ápr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!