Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A zokni lehúzás ellen szerinte...

A zokni lehúzás ellen szerinted ez beválhat?

Figyelt kérdés
Már iskolás a kisfiam és van egy olyan rossz szokása, hogy amint bemegy a lakásba, leveszi a zokniját. Egyszerűen nem érti meg, hogy az kell bentre is. Már kínomban azt találtam ki, hogy "meglepem" egy harisnyanadrággal és az lesz a bünti, hogy abban kell lennie valameddig. Szerintetek beválhat? (Nagyon kicsi kora óta nem harisnyázunk, mert nem szerette.)

2013. nov. 18. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
miért kell bentre is?Csak pamut zokniam vannak,de én is leveszem a zoknim,ha hazajövök.
2013. nov. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Miért KELL? Oké, mi is zokniban járunk itthon, és utálom, amikor a másfél évesem leveszi, de azért ez nem katasztrófa.

És lehet, hogy megharagszol, de leírom: nevetséges ötlet egy iskolás gyereknél a harisnyanadrágos "bünti".

Ezek a bazi nagy vastag (mindenféle lökött figurás) házi mamuszok nem jönnének be neki?

2013. nov. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad hány éves a gyerkőc, de én már a 6 éves elsősömet sem büntetném harisnyanadrággal. Beszéld meg vele, hogy nem lehet levenni, mert megfázik, de amúgy én sem hordok állandóan zoknit itthon.
2013. nov. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom a zoknit, az az első ha hazajövök hogy leveszem. Nem hideg a padló, max ha a konyhába vagyok veszek fel egy papucsot, vagy télen mamusz bár azt is van hogy elfelejtem felvenni. Ha nincs bent hideg simán leveheti, még egészséges is mezítláb járkálni meg természetesebb érzés is.
2013. nov. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rossz érzés a zokni, mert bezárja a lábam:) Nálam a mamusz is ugyanolyan érzés. Ezért a szőnyegen, illetve a meleg burkolatú helységekben mezítláb vagyok, a hideg kövön pedig papucsban. Szerintem a papucs jó áthidaló megoldás lenne nálatok is.
2013. nov. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Èn is ìgy vagyok ezzel kiskorom òta a mai napig,szòval szerintem hagyd,ez nem tragédia. (:
2013. nov. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és 18/L voltam
2013. nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én három gyerekem közül kettő folyamatosan (kicsi kora óta) mezítlábaz. Mivel az egyik már elmúlt 20 éves, és semmivel se volt többet beteg életében, mint a zoknis-papucsos családtagok, nálunk megdőlt a "megfázol" érvelés. A kilenc évesemmel már nem is küzdök, csak arra figyelmeztetem, hogy tegye a szennyesbe a levetett zoknit. És láss csodát, idén ősszel elkezdte ellopkodni a papucsomat, és abban mászkált a lakásban. Most kapott egy sajátot, néha fölveszi.

Lehet, hogy a gyerekednek tényleg izzad a lába, és kellemetlen érzés neki a zokni.

2013. nov. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!