Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez mennyire gyakori egy 4...

Ez mennyire gyakori egy 4 évestől?

Figyelt kérdés

Maga kiveszi a tányért a szekrényből, kivesz egy szelet kenyeret a kenyértartóból, kiveszi a vajat, kiveszi a kis kését, megkeni vajjal a kenyeret, rak rá szalámit és visszapakol.

Épp hogy 4 éves..

Ismerősöm gyereke. De tényleg nagyon okos a gyerek. Az enyém 5 is elmúlt és nem csinál ilyet egyáltalán, fele ennyire sem önálló. Sok 4 éves ilyen?


2023. ápr. 25. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Ha hagynám megcsinàlnà, de a kisebb tesók miatt nem hagyom..


Viszont a 3 és 4,5 èvesnek is ebéd előtt a kérdése:

“Anya, mit tudok segíteni?”


A válaszom

“Lehet megterîtni”


Gyerekek:

“Kanàl vagy villa kell vagy minden?”

Ès megterítenek.


Ez sem elvàràs, de így szoktàk meg.. nem okosság kérdése.


Mindel minden nap, ha itthon vannak, akkor ez így megy.

Eleinte együtt csinàltuk, vagy az apjukkal ők..

Azóta megy egyedül is.

Viszont a tányèrokat nem érik el.

Éles kést nem kapnak.

2023. ápr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

4 éves a fiam, de kb semmit nem csinál. Szól hogy éhes és ennyi.

A 33 éves férjemnek sem megy ez mindig 😂😂😂

Viszont barátnőm lánya 3 éves, ő is megcsinálja ezeket.

2023. ápr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A 4 éves kicsi nálunk is simán megcsinálja.

Bezzeg a 7 éves nővére...😅

Nem ugyanolyanok a gyerekek.

2023. ápr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

4!

Veregesd meg a vállad, hogy ezt jól megmondtad...

Latom érted a viccet...🤦‍♀️

2#

2023. ápr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket pont megcsinálja a lányom, régen is megcsinálta, most 5 éves múlt. Ellenben utál egyedül öltözni. Egy csomó dologban úgy viselkedik, mint egy kisbaba, semmit sem jelent, hogy megkeni a kenyeret vajjal.
2023. ápr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Ugyanezt csinálta a 4 éves kislányom pár hete, kipakolt mindent a hűtőből, kent magának egy vajas kenyeret a műanyag késével (nem szereti a felvágottat) aztán visszapakolt és megjelent, hogy anya csináltam uzsit mert éhes voltam. Én meg gyanútlanul dolgoztam eközben, majd csak pislogtam mint hal a szatyorban, hogy mit csináltál?! Egyébként ő nagyon önálló volt mindig is, az oviban is imád napos lenni és házi munka jellegű feladatokat csinálni, tartsa meg a jó szokását :D
2023. ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A keresztfiam anno 5 evesen fozte maganak a virslit. Ott voltam, lattam, annyi, hogy a tuzhelyet nem o kapcsolta be.


Az enyem 7 evesen sem nagyon csinal ilyeneket meg 😁

2023. ápr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom nem csinálja meg ezeket. De nem egyformák a gyerekek, ő meg megcsinál mást, amit a másik gyerek nem. A lényeg, hogy semmit nem kell erőltetni és elvárni tőlük, amit még nem kell tudniuk a korukhoz képest.
2023. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobb fiam is ilyen volt 4 évesen már, a kisebb 6 évesen kezdett el így önállósodni.
2023. ápr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

4éves kisfiam is egészen önálló.

Szed magának ételt és meg is tudja melegíteni.Megmelegíti magának a kakaót,és most kezdte el magától hogy pl a kakaós bögrét ki is öblíti hogy ne száradjon bele❤️

2023. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!