Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyira gyakori az szerintete...

Mennyira gyakori az szerintetek hogy az emberek egycegy ünnepre megvesznek egy ruhat aztan visszaviszik? Nem átlátszó ez?

Figyelt kérdés
2016. okt. 27. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
De átlátszó.Különösebben nincs véleményem róla de kissé pofátlannak tartom.Sőt...Én is szoktam vissza vinni a boltba cuccokat pl a táskámat is nemrég a New Yorkerbe mert tönkrement 3 hónap alatt...ez szerintem teljesen oké de amikor kifejezetten az a célod hogy visszavidd majd a ruhát miután semmi vajod sem volt vele kissé már pofátlan dolog.Amúgymeg ígyis úgyis utána le kell vásárolni vagy méretet cserélnek szóval nem is értem az értelmét sem.:)
2016. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miert a new yorkerben nem adjak vissza a pénzt?
2016. okt. 28. 13:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, meg szinte sehol csak levásátolható az ára.
2016. okt. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szinte mndenhol visszaadják az árát tapasztalat. Csak kérni kell, zara pimkie h&m pull and bear orsay bershka...
2016. okt. 28. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!