Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adtok reggelihez a gyereketnek...

Adtok reggelihez a gyereketnek gyümölcslevet/kakaót?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 28. 15:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Teát iszik reggelire
2023. ápr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Teát adtam neki párszor, nagyon szerette, de kicsattog a popsija, ha cukrosat iszik. Így én is lemondtam a teázásról. Gyümölcslevet és kakaót azért nem kap, mert refluxos.
2023. ápr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Vizet isznak. Mi is.
2023. ápr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
Mindig tejjel kezdi a napot, egy fél decit megiszik. Reggeli mellé víz van, vagy tea cukor nélkül (választhat, hogy gyümölcstea, hársfa, kamilla...). Gyümölcslé ünnepekkor van, vagy ha valami alkalom van, étteremben eszünk. Mi amúgy 90%-ban vizet iszunk itthon, a férjem néha iszik szörpöt, de tudja, hogy az apáé.
2023. ápr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Van, hogy csak kakaót iszik reggelire. Ez van, dackorszakos, válogatós, örülök, hogy valami lecsúszik. Amikor oviba megy, akkor nincs kakaó és mindent megeszik ott.
2023. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
32%
Néha van kakaó (ha kér), amúgy sok tejjel müzlit reggelizik. Gyümölcslé sosincs itthon. Ha még kér inni, teát/vizet kap.
2023. ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%

Adnék,de csak vizet kér. Tea van minden nap. Nagyon ritkán iszik 1-2 kortyot.

Annyi,hogy mi tejet nem iszunk,mert családilag nem bírjuk a tejet.

Gyümölcslé is majdnem mindig van itthon.

2023. ápr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%

Nem, 2 éves.


Tejet, kakaót mi sem iszunk, így igazából ez nálunk teljesen kiesik. Teát is max. télen iszunk 2-3 alkalommal, úgyhogy ennyiszer kapott.


Alapvetően 95%-ban vizet iszunk csak, van itthon szörp általában egy üveggel, de nem mindennaposan isszuk azt sem. Gyümölcslevet ünnepekkor veszünk általában, vagy ha pont megkívánjuk, de az is ritka.


Szóval, mivel mi is vízivók vagyunk, így igazából a gyerek is ezt kapja. Heti egyszer megyünk anyósomékhoz, ott szokott kubuzni, szörpözni, nem zavar, nekem belefér.

2023. ápr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%
Persze. Vizet nem igazán való reggelire adni, mi is tejeskávét iszunk. Mi elég nagy tejivók vagyunk. Semmi baja nem lesz, sőt... Vmikor csak tejet kapnak. Bölcsődék, óvodában is szoktak adni.
2023. ápr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%

Tejet kap reggeli és vacsora mellé. Kakaóval kínáltam már, nem jött be neki, nem kéri, ami amúgy számomra érthetetlen, mert a forró csokit vagy a kakaós sütiket bezzeg szereti, szóval nem tudom, miért, de nem kell neki. Nem zavar, annál kevesebb cukor, csak na :D

Egyébként vizet iszik. Gyümölcslé néha akad, leginkább hétvégén a nagyinál, itthon nem nagyon isszuk mi sem, nagy ritkán ha rákívánunk, akkor veszünk egy nagyobb dobozzal, de ennyi. Viszont azt sem reggelire kapja, max tízóraira vagy étkezések között, ha kéri.

2023. ápr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!