Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért szeretne sok nő kisfiút?...

Miért szeretne sok nő kisfiút? A fiúk jobban anyásak, kevesebb gond van velük?

Figyelt kérdés
Régebben azt hittem, a nők kislányt, a férfiak kisfiút szeretnének, de mostanában az ellenkezőjét olvastam sok helyen.
2023. máj. 4. 19:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

#9, tudom, a volt osztálytársaim is borzalmasan öltöztek mindig.

A hasuk ki volt állandóan, hosszú karom, (műköröm, amitől szinte undorodom) vörösre vagy lilára festett haj, piercing, stb.

Én viszont érdekes, hogy teljesen másfajta lány vagyok, mint a többiek.

Soha nem sminkelek, (pedig anyukám folyamatosan mondja, hogy adhatnék magamra) nincs műkörmöm és nem is szeretnék, illetve haspólót sem hordtam még soha, simán elvagyok a normál pólókkal is, ami hosszú.

De ebben maximálisan igazad van, ebből a szempontból könnyebb a fiúkkal, viszont azt hallottam, kamaszkorban már nem de szerintem a lányokkal sem.

Persze nem minden lány öltözik ilyen utcai k*va stílusban, sok egyszerű lány van, mint például én is.

2023. máj. 5. 06:42
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondja mindenki, hogy lányokkal az elején könnyebb, fiúkkal a végén. Mármint hogy kicsinek a fiúk "rosszalkodósabbak", de a kamaszkor lányoknál jobban "üt". Mondjuk ebben szerintem sok nemi sztereotípia is van meg tanult viselkedés (én is hányszor hallottam, hogy kislánynak ez illik-az illik, bezzeg a bátyámnak ilyet sose mondtak, amikor ugyanazt a dolgot csinálta).


Én eredetileg azért szerettem volna kisfiút, mert elvileg ők anyásabbak. Lett két lányom, és amellett, hogy pont megfelelő mértékben anyás mindkettő, örülök, hogy az apjukat is csodálják. Olyan ödipuszosan, mert most ez az életszakasz van soron :D Nincs hiányérzetem, nem vágyom már fiúra.

2023. máj. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%

Am akik a fiatal lányok öltözetéért a szülók felelősek! No meg persze a pedofil divat, belegondolva gyomorforgató...

10 sajnálom a kislányod, kicsit olyan érzés volt olvasni, mintha kevésbé szeretnéd/nétek a kislányt.. :(

2023. máj. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%
ėn nekem fiaim is vannak ės lányom is .lányom nem cica baba soha nem is volt az ėpiteni rajzolni kiråndulni szeretünk normális volt mindig öltöztetve most is normálisan öltözik .
2023. máj. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Fiút akartam mert szerintem olyan jó lehet ha 40-50 évesen van egy kamasz, fiatal felnőtt vagány fiad, szinte láttam az apja mellett a Raiders sapkában, dzsekiben, meg a focimeccseken stb

Erre lett lányom, szülésig nem is akartam elfogadni, ultrahangon sosem volt biztos, a szülés napjáig reménykedtem, aztán jött a hidegzuhany, lány.

De már 5 éves, nem cserélném vissza

De kitesz 10 fiút akkora csibész 😂

2023. máj. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi férjemmel mindketten inkább férfias dolgokat csinálunk. Motorozás, foci, box.

Elképzeltük, hogy lesz egy vagány kisrácunk, erre lány lett. 3-4 éves koráig próbáltuk csajosra nevelni, járattuk táncra, rózsaszínt adtunk rá, stb de aztán ellenállásba ütköztünk. Azóta inkább jár velünk motorozni, focizni, közösen megyünk meccsekre. Lett egy fiú testvére, aki a jégre született, először hokizni küldtük, de aztán jégtáncos lett. A lány 17, a fiú 13

2023. máj. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%
Mert nem szeretem a nőket és a női tulajdonságokat.
2023. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
#17 akkor itt az ideje megszeretni kisanyám.
2023. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
31%
18, szerencsére nincs rá szükség, mert fiaim vannak.
2023. máj. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!