Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik a mensim a...

3 napja késik a mensim a mensi tüneteit érzem hozzáteszem babát szeretnénk 12-13.án volt pozitív ovu tesztem együtt is voltunk viszont ma kíváncsiságból csináltam egy ovu tesztet és újra pozitív lett . Vajon ez mitől van ? Gond lehet?

Figyelt kérdés
2023. febr. 1. 13:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
És miert nem terhessegi tesztet csinálsz?!🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2023. febr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Azért mert mensi tüneteim vannak így nem gondoltam hogy esetleg terhesség lenne.

9.próbálkozós hónapunk és volt hogy késett 2-3 napot aztán megjött.

Ovu tesztet meg csak kíváncsiságból csináltam és mivel pozitív lett az jutott eszembe hogy esetleg valami hormonális probléma lenne? Vagy ez normális lenne?

2023. febr. 1. 14:15
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2023. febr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj hcg tesztet.
2023. febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy pozitív az a teszt? Az ovu tesztnél nem minden 2 csíkos eredmény jelent pozitívat. Csak, ha a tesztcsík legalább olyan erős, mint a kontroll csík, vagy még erősebb.

Egyébként semmi értelme ilyenkor az ovu tesztnek. Ilyenkor már terhességi tesztet szokás elvégezni.

2023. febr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Igen biztos hogy pozitív

ClearBlue digitális ovulációs tesztet csináltam és mosolygós volt ahogy 12-13.-án is.

A mensi tüneteim meg vannak olyan mintha megakarna jönni görcsöl is fájnak a mellbimbóim de mégsem akar meg jönni.

2023. febr. 1. 14:23
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Attól, hogy menzesz tüneteid vannak, miért ne tesztelhetnél? Attól még lehetsz terhes.
2023. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van valamennyi LH hormon a szervezetedben, szóval aligha jelent gondot. A gond legfeljebb az, hogy elpocsékoltál egy tesztet, és még okosabb sem lettél tőle 😂 HCG teszt kéne.
2023. febr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Reggel csinálok Hcg tesztet is csak ha nem terhesség lenne akkor ez utalhat valamilyen problémára esetleg?
2023. febr. 1. 14:26
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Terhesen is pont mensi tünetek vannak csak nem jön meg... ne legyél buta. Vegyél egy tesztet. 90%, hogy terhes vagy. Terhesen lehet pozi az lh teszt is, de nem mindenkinek lesz pozi terhesen.

De biztosat csak a hcg teszt mutat. Ma már akármelyiket lepisilheted, ha baba van pozinak kell lennie....nem kell már várnod..

2023. febr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!