Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Járt már valaki így? 2019...

Járt már valaki így? 2019 április óta próbálkozunk mert babát szeretnénk. Augusztus óta használok ovulációs tesztet. De sajnos még egy pozitívat nem teszteltem. A menszeszem is rendszertelen. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2020. jan. 6. 07:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hogy tudná ezt bárki így ennyiből megmondani, de komolyan? Ezek szerint peteérésed sincsen, már meg ne haraduj, de nem jutott eszedbe esetleg orvoshoz menni? Mert lehet itt tippelgetni, meg felsorolni saccperkábé két tucat dolgot, ami a háttérben lehet, de az rajtad nem fog segíteni.
2020. jan. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Szetintem jelentkezz be egy meddőségi kozpontba. Ott célzottan vizsgálnak mindkettotoket.


Mi ezt tettük, amikor hiába próbálkoztunk.

2020. jan. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet.
2020. jan. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%

A próbálkozunk pontosan mit takar?

Mert ha azt hogy a répa nem megy be, csak elhajlik jobbra-balra, akkor ott lesz a gond.

2020. jan. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Meg van az idő pontom orvoshoz épp azért kérdezem hogy mik állhatnak a háttérben hátha esetleg valaki már járt hasonló cipőben
2020. jan. 6. 08:16
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
PCOS például.
2020. jan. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi. Én is hasonlóra gondoltam
2020. jan. 6. 08:42
 8/17 anonim ***** válasza:
Rendszertelen menzesz. Pco. Pajzsmirigy alul vagy túl működés, mióma ect. Menj orvoshoz lehetőleg endokrinológus nőgyógyászhoz. Teljes hormon paletta. Férjedet sem ártana megnézettetni
2020. jan. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Utolsó: a PCO és PCOS nem ugyanaz!!!
2020. jan. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egy endokrinológus gyorsabb lesz, ha ránèz egy két vérvételi eredményedre.
2020. jan. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!