Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért hagyják a kisgyerekeket,...

Miért hagyják a kisgyerekeket,akár babákat is maszatosan? A saját gyerekét miért hagyja egy szülő így?

Figyelt kérdés

Egy felnőtt se megy úgy sehová.

Vagy a gyereknek mindegy ,nem érdekli.



2023. máj. 6. 18:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy felnőttet soha ne hasonlíts össze egy gyerekkel. Egy gyerek maszatol, mert játszik, mert nem tud még úgy enni, mint egy felnőtt. Hidd el, minden szülő úgy indul el, hogy tiszta a gyerek, de ez ideig-óráig tart. És valószínűleg egy szülőnek sincs kedve fél percenként törölni az arcát, a kezét, elég a koszt okozó művelet után.
2023. máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Akinek törölték a válaszát leírná újra?


Sokszor láttam ilyet. Múltkor taliztam a barátnőmmel. 2 éves a lánya. Fagyizott,tiszta maszat lett. Utána játszózás stb Órákig úgy maradt. Sajnáltam, hogy néz ki.

De úgy látom sokan tényleg tojnak rá. Gondolom lustaság.

2023. máj. 6. 20:54
 13/22 A kérdező kommentje:

Maszatos!!!

Az kajától, italtól van. Az azért kicsit más mint egy játszózás.

2023. máj. 6. 20:56
 14/22 anonim ***** válasza:
59%

Leírom. Mostmár cenzúrázva... (pedig szólásszabadság van!!!)

Hogy nálunk csak egy bizonyos réteg hagyja maszatosan a gyereket.

Érti,aki érti.


Én még nem láttam normális környéken koszos gyereket.


Az enyém se maszatos soha. Bár ő külön kategória...nem is tűri a maszatot. A gyurmát nem keverné össze...(autista kislány)

2023. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Értelek. Köszönöm!
2023. máj. 6. 21:25
 16/22 anonim ***** válasza:
87%

Az enyém meg maszatos sokszor, mert fullon dackorszakos, kiskorától kezdve gyűlöli, ha az arcát törlöm, azt szereti, ha megmosom tiszta vízzel a csapnál. Na most mivel erre nincs mindig lehetőség, és nincs kedvem hallgatni a hisztit és üvöltést, amit egy arctörlés miatt levág, majd behergeli magát, egy próbát teszek, de utána hagyom a francba. Értelmiségi, egyetemet végzett szülők vagyunk amúgy.


Mielőtt gyerekem volt, én is azt gondoltam, hogy hogy lehet így hagyni egy gyereket. De aztán pl. amikor a piacon megevett csomó potya falatot, nyakig maszat volt, nekem meg a tökömön is szatyor, elővenni nem tudtam semmit, hát maradt úgy. Ez van.

2023. máj. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

2 eves, ergo pont dackorszakos. A legtobb ekkora gyerek utalja, ha az arcat torolgetik. Az meg ugy nez ki, hogy megtorlod, vagy legalabbis kegprobalod megtorolni az arcat, elrantja a fejet jobbra-balra, kozben meg ordit, es esetlegesen annyira kiakad, hogy hosszabb ido megnyugtatni.


A kisebbik gyerekem 3,5 eves, meg most is utalja, de mostanra eljutottunk oda, hogy ovatosan, langyos vizzel engedi. Ha se langyos viz, se ovatossag nem jon szoba, mert mondjuk epp jatszik, es menne, akkor oldalrol elorantok egy ninjamozdulattal egy torlokendot, az arcaba tolom, es remenykedem, hogy legalabb a ribizlifagyi nagyobb reszet leszedi. Ez friss, mai pelda. Le is szedte amugy, a maradek, ami viszont ottmaradt, 3, egyenkent legalabb 5 centi hossz voros csik volt. Ezzel utazott haza, mert nem akartunk balhet autozas elott, ugyanis az autosulesbe is bele kellett tenni, meg az autout sem volt eppen a legrovidebb. Itthon rogton megmostuk, de a fagyizo melletti jatszoteren sokan gondolhattak, hogy le sz@rjak szegeny szulei, hogy hogy nez ki a gyerek. Pedig de.

2023. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

óriási probléma 16os 😀 micsoda szülő vagy te 😀


természetesen csak viccelek.. én is uigy vagyok vele, gyerek koszos.. boldog.. nem fogom törölgetni, mint valami tisztasagmanias gyagyás..


Mézzenek csak meg.. és amúgy meg mi sem vagyunk olyan család akik a 14es bizonyos rétegéből származnak. Amire én kivagyok, az a reggel csipas gyerek.. meg a több napig koszos ruha.. én azt minden nap mosom és alap azért, hogy legalább mosakodjon mar meg a gyerekem indulás előtt.. meg persze fogmosás, napi fürdés stb. de hát kis fagyi a képén.. ah.. kitérdekel

2023. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
*le se
2023. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk megértem mindkét válaszkört is. :D Nyilván fagyizik,játszóterezik,stb. maszatos lesz és majd szépen meg is lesz törölve,ez a normális,mi is így vagyunk a lányommal,DE a másik válaszolónak is igaza van... vannak tényleg olyanok akiknél szó szerint 12 órán át is maszatos,koszos a gyereke,a füléből is lóg a cukormaszat meg a minden. Ahol dolgozom kakaós kézzel is belefetrengett az ágyba ágyhúzás után 1-2 ilyen gyerek(érdekes a normálisaknál nem! Ugyanolyan dacos,ugyanolyan nehéz esetű gyermekek!),majd egy újabb után újra,a szülő pedig vígan hagyta és órákon át úgy volt. Nos,az ilyen típusú személyeknél gyanítom otthon is a friss fehér lepedőbe fetreng kakaós kézzel a gyerkőc és abban hempereg 12 órán át. :D Na ez a NEM normális. Lehet a kérdező is erre gondolt.
2023. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!