Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hagytátok valaha a medencébe...

Hagytátok valaha a medencébe úgy a gyereket, hogy be volt kakilva? (többi lent)

Figyelt kérdés
most voltunk wellnesseznj(belföld) az 1éves fiúnkkal,és a gyermek medencébe voltunk vele,rengetegen voltak,és ott ültem a szélén,párom és az anyja "tologatták" a fiam a csónakjában körbe-körbe...stb,én néztem őket,és közvetlen mellettem volt a medencében egy kis csúszda,és hallottam hogy az egyik gyerek mondja hogy"fú de büdi van",egyből láttam egy másik gyereket az anyjával,mert pont felemelte a gyereket megszagolta,természetesen ő volt bekakilva,de az semmi,oldalt már folyt ki,totál átvolt ázva,a gumirésznél tiszta fos volt szó szerint,az anyja megszagolta ugye,vigyorgott egy jót a nagyinak,mert ő is ott volt,és fogta,szépen visszaengedte a gyereket a vizbe,beletette,sőt,csúszdára is engedte tovább,a nagyival meg ott nevetgéltek....hát engem olyan ideg kapott el,lehet én túlzom el,de azért ha a fiamnak már folyna a kaki a pelusból,vissza nem tenném még a vizbe,nem beszélve a többi gyerekről akik bármilyen fertőzést is elkaphatnak miatta....nem hiszem el hogy nem volt még 1 úszópelus hogy kicserélte volna....és ég ez semmi,miután ezt láttam,mondtam a páromnak gyerünk,hozd a gyereket a másik medencébe,mert pont odahozta az anyja mellénk a gyerekét,igy átmentünk a másikba,és kb 20perc után látom,hogy ők is átjöttek,de a gyereken még mindig a szaros úszópelus van....szerintetek?Én túlzom el,vagy ez normális?Nem sok kellett hogy ne szóljak a nőnek,de inkább nem tettem,mert nem lett volna jó vége az tuti.
2023. máj. 26. 15:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
52%
Te se vagy jobb mert te is hagytad, senkinek nem szóltál. Ezért gondolják sokan hogy bármit megtehetnek. De hogy még a ferjednek se jutott eszébe szólnia..
2023. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
94%
Imádom amikor az ilyen sztorik végére odabiggyesztik, hogy "nem sok kellett volna" hogy tegyenek valamit de végül szartak az egészre. Gyáva nyulak.
2023. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
95%

Nem történt még ilyen eset, de nem hagynám nyilván.

Viszont oké, te láttad, és kijöttetek a vízből, de már csak a többi gyerek érdekében is kellett volna szólni a személyzetnek! Hihetetlen, hogy nem szóltatok. Nem kell neki személyesen, mindenhol van ott dolgozó ember, akinek ilyenkor kötelessége cselekedni.

2023. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
legalább szégyellné el magát,nem nekiáll még a nagyival röhögni ezen...
2023. máj. 26. 19:40
 15/25 anonim ***** válasza:
63%
Azért ne a kérdező legyen már hibáztatva, mert mások balf*szok. Jó lett volna, ha szól, de pihenni ment oda, nem közterületfelügyelőnek.
2023. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
igen,szólhattam volna,akartam is mint irtam,de a párom csititgatott hogy hagyjam,mert én a nőt akartam "kiosztani",de aztán el is jöttünk onnan...úszómester a közelbe sem volt.A vizbe nem láttam kakit,csak a pelusába,de már a gumis részénél és tiszta kaki volt.
2023. máj. 26. 19:50
 17/25 A kérdező kommentje:
hát igen,én se jutottam szóhoz...kényelmesebb volt neki a semmittevés a vizben,mint hogy kicserélje a gyereke pelusát...és még röhög is rajta
2023. máj. 26. 19:57
 18/25 A kérdező kommentje:
igen,sajnos pisi miatt meg pláne nem viszik ki.....aztán meg ezt tanulja meg a gyerek,és még felnőtt korába is a vizbe fog vizelni....mert sajnos az még hagyján hogy a gyerekek a vizbe pisilnek(persze ez sem normális a nagyobbaknál már),de felnőttek is vannak akik képesek belehugyozni,és még hangot is adnak ennek....gusztustalan egy mai világ ez sajnos...
2023. máj. 26. 20:01
 19/25 anonim ***** válasza:
98%

Az úszópelus a pisit eleve átengedi, úgyhogy az ALAP, hogy húgyban fürdeted a gyereked, ha ilyen helyre viszed.

A kakából pedig csak a "gurulósat" fogja meg a pelenka, a híg cucc bizony megy a levesbe.

Igen, undorító.

Ráadásul a bébimedencéket még klórral se fertőtlenítik, csak uv-val.

Szólni kellett volna.

Nem bunkón, csak jó hangosan, mosolyogva:

"Ne haragudj, biztos nem vetted észre, de a kislányod/fiad bekakilt, folyik a cucc!"

Hidd el, hogy olyan gyorsan elhúzott volna, mint a sicc.

De ha netalán nem, lett volna bátrabb aki kitessékeli.

2023. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Hajdúszoboszlón volt,bár ez nem változtat semmit.
2023. máj. 27. 07:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!