Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éjjel felkeltitek a gyereket...

Éjjel felkeltitek a gyereket inni, ha beteg és lázas?

Figyelt kérdés
Vagy ilyenkor nem fontos inni? Ha magától nem kér, akkor nem kell? Nappal sem szabad megzavarni a pihenését vagy épp ellenkezőleg, ezt "erőltetni" kell?

2023. máj. 26. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha alszik, nincs az az isten, hogy felkeltsem. Se nappal, se éjjel, se betegen. Ha szomjas felkel. Had pihenjen már.

(Nameg addig sem nekem hisztizik)

2023. máj. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem szoktam.
2023. máj. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Eszembe se jutna
2023. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Az egyetlen ok, amiért felkeltem a gyereket, ha a délutáni alvás 4után is folytatódik. Soha nem keltem inni/enni vagy bármi
2023. máj. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Biztos, hogy nem. 😅 De amúgy én sem megyek ki inni éjjel, ha lázas vagyok. Azért kibír az ember egy éjszakát víz nélkül lázasan is, főleg hogy olyankor kevésbé is kívánja a vizet. Lehet, hogy felkeltenéd, és nem kérne inni, de extra nyűgös lenne, hogy álmából betegen felkeltetted és alig aludna vissza. Nekem volt ilyen, amikor véletlen ébresztettem fel alvásból.
2023. máj. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy, örülök ha jól alszik!
2023. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Betegen, lázasan az alvás a legjobb dolog, ami történhet vele. Ha magától felébred, kínálom vízzel, de ezért direkt nem ébresztem. Lázasan sem fog kiszáradni, ha esetleg az éjszakát vízivás nélkül alussza végig. Napközben szintén, nem fogom emiatt ébresztegetni. Amikor ébren van, akkor igen, akkor igyekszem minél több folyadékot belediktálni valahogy, és azt vettem észre, hogy lázasan szívesen iszik többet ő is (alapból nem nagy vízivó, de betegen mindig megnövekszik a folyadékfogyasztása).
2023. máj. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, viszont ahogy felében, adok neki inni.
2023. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem,de ha mondjuk annyira lázas,hogy egész nap alszik (sajnos volt ilyen),akkor felkeltem. Éjjel inkább nem,de lefekvés előtt innia kell.
2023. máj. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor ébren van, akkor kell sokat itatni. Ha alszik, akkor meg had pihenjen.
2023. máj. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!