Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A védőnő azt mondta, olyan...

A védőnő azt mondta, olyan rollert vegyünk a gyerekeknek, hogy a hátsó kereke nagyobb. Nézegetem a nezet, de ilyet nem találok. Létezik egyáltalán?

Figyelt kérdés
2023. jún. 5. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. jún. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen olyan roller.
2023. jún. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Mi a francért mondja meg a védőnő hogy milyen rollert vegyen a szülő? Arról nem nyilatkozik egyik sem hogy hogyan kell a 10 gyerekes putrisnak megmondani hogy ne szüljön vagy csináljon má'több gyereket a disznóólba. Illetve hogy ne fenyegetőzzenek ha a védőnő tetüt talál.
2023. jún. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
3# Nekem ilyenkor az a furcsa,hogy jön fel a roller.:D Én nem szoktam az orrára kötni kb. semmi ilyesmit a miénknek,de nem is osztogatja a tanácsot,hogy mit vegyünk mit ne.
2023. jún. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem szívatni akar, mert rabolod az idejét azzal, hogy az orrára kötöd mit akarsz venni a gyereknek.
2023. jún. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyat láttam aminek az első kereke nagyobb. Olyat még nem aminek a hátsó kereke.
2023. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora hulyeséget ritkan hall az ember.
2023. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Minek kérdeztél rá, de komolyan? Csak el tudod dönteni.

Az meg hogy a 10 gyerekes putriba mit mondjon.. Ti voltatok már olyan környéken egyáltalán? Mikor 30an állnak körbe, hogy minek mentél oda és egyedül vagy nőként? Emellett nem fogékonyak semmilyen tanácsra, nem tudod velük megértetni.

2023. jún. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Ez egyfajta első állomás a szülőségben, mikor találnak egy olyan embert akiről azt hiszik a szülők, hogy csak az ő tündi-bündi hercegükért, hercegnőjükért diplomázott le. Ennél fogva marhaságokkal bombázzák a védőnőt. Ugyanez folytatódik az oviban is, mikor anyu fel és lehúzhatatlan cipőt, 5 ujjas kesztyűt stb ad a gyerekre. Mert azt hiszi az övén kívül nincs másik 29 gyerek a csoportban.
2023. jún. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én sem láttam még ilyen rollert.

Egyébként nekem a védőnő a legutóbb arra hívta fel a figyelmemet, hogy ideje kismotort vásárolni. Megjegyzem, a gyerekem akkor még éppen csak totyogott.

2023. jún. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!