Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megkeseríti az életünket az...

Megkeseríti az életünket az állandó betegség. Mit tegyek még?

Figyelt kérdés

3 éves a gyerekem, másfél éve bölcsődébe jár, ősszel lesz óvodás. Beteges alkat. Két hétig egészséges, két-három hétig beteg (változó, hogy mennyi idő a gyógyulás). Asztmás, allergiás, ezek kezelés alatt vannak. A legrosszabb, hogy mire kigyógyul, én is elkapom a betegségeket tőle és így állandóan oda-vissza jár a fertőzés.

Sok gyümölcsöt eszünk, sokat szellőztetek, szedünk vitamint és nagyon igyekszünk sokat levegőn lenni. Viszont így is állandóan baj van, és egyik munkahelyen se tűrik meg a sok táppénzt. Természetesen megértem, de nem fogunk megélni, ha elveszítem a munkámat. Nagyszülő nem elérhető, és mi értelme bébiszitterre kiadni a fele bevételünket?

Nagyon el vagyok már keseredve mit tanácsoltok?


2023. jún. 14. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez van. Nekem bölcsiben nem volt beteges. Oviban viszont konkrétan októbertől márciusig beteg. Én nem tudom,mit kezdenék a nagyszülők és férjem nélkül. Most is részmunkaidőben dolgozom, de így is ide-oda passzolgatom a gyereket.
2023. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel sajnos nem tudsz mit kezdeni. Vannak ilyen gyerekek. Sok ismerősöm panaszkodik mostanában, még olyanok is, akiknek szeptembertől sulis lesz a gyerek, hogy 2 hetente beteg. Ahol kisgyerek van és nincs nagyszülő, ott mindenhol ez megy. Erre nincs igazán jó tanács.
2023. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én gyerekem 7 (!) éve ezt csinálja.

Mi váltott műszakban dolgozunk a férjemmel, így valaki mindig itthon van. Miatta nem jövünk tp-re,csak ha kórházba kell vinni. Eddig már 13x kellett vele befeküdnöm.

2023. jún. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2 hétig jól van? Az enyém 1 hetet se megy és már beteg..


A nagy nekem is allergiás asztmás.


3 gyermekem van, örök körforgás a betegség. Most is az utolsó nap betegek..

2023. jún. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudok jobbat mondani, a fiam egy éve ovis, de előtte is mindent elkapott, amit a nővére hordozókênt hszahozott tünetmentesen az oviból. Most már 2 csoport járványai közt egyensúlyozok. Ha két hétig tudok dolgozni, akkor már csodálkoznak bent. Én pedig imádkozom, hogy a gyerekek immunrendszere előbb erősödjön meg, minthogy elfogy a főnök türelme.
2023. jún. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi okt.ota jarunk, azota most vagyok eloszor 2 hetet. Junius van. Eddig masfel het max, de inkabb 5 nap. Rohadt egy jarvanyos ev volt, mindenki allandoan beteg bent. En egyedul csinaltam vegig, nagyszulo nelkul , ferjemnek egy het tp 100 e netto kieses, nekem szar berem van,igy en maradok itthon. A gyap bol 8 nap maradt idenre. Osszel mar nem tudom mit kezdek vele. Nyaron kimegy a szabim is.
2023. jún. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is ez van, 4.5 éves


Szerintem erre nincs megoldás :(

2023. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!