Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pár csepp becsorgó pisinél...

Pár csepp becsorgó pisinél minden esetben adjunk rá új bugyit, vagy annyi még nem probléma?

Figyelt kérdés

Szitu a következő: 3,5 éves a kislányunk, már 90%-ban szobatiszta, azonban többször van olyan naponta, hogy bemegy néhány csepp pisi. Késve indul el, és nem ér oda. Nem minden esetben, olyan napi 3-4 alkalommal van ilyen.

Viszont a kérdés az, hogy mivel mindig csak nagyon kevés megy be neki (2-3 csepp), csak a bugyija lesz olyan, tehát a nadrágja nem, hogy ilyenkor azért a néhány cseppért adjunk rá mindig új bugyit? Vagy annyi pisi még nem probléma, és hamar megszárad? Ti mit tennétek ebben az esetben? Kell bugyit cserélni, vagy sem?



2023. jún. 16. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván kicserelnem, de az én lányom nem is viselné el, hogy pisis a bugyija, rossz érzés.
2023. jún. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Én kicserélném, még ha csak 2-3 csepp is, nem túl higiénikus pisis bugyiban lenni. Pláne nyáron, ott izzad még bele. Meg ne azt szokja meg, hogy pár csepp még oké.
2023. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Persze. Te sem szeretnél pisis bugyiban lenni, nem?
2023. jún. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 babyboom567 ***** válasza:
79%
te szerintem az a perverz vagy aki a használt pelust is visszaadná a gyerekre.
2023. jún. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Tisztasági betét?
2023. jún. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Csere, ott a pangó pisi nem jó fertőzést is okozhat, meg kellemetlen, és büdi is
2023. jún. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Én adok tisztát, mert nem gondolom higiénikusnak.
2023. jún. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Ez most real?? Te mászkálnál pisis bugyiban? Amúgy nem szárad meg a nadrágban, sőt, mondok jobbat: át is nedvesedik. Meg miez, hogy csak 2-3 csepp/alkalom? Akkor napvégére fél deci pisi lesz a bugyijában. De nem baj, jó az a gyerekre. 🙄
2023. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Azonnal cserélni kell. Kicsípi a kevés pisi is. Húgyúti bakteriális fertőzést is kaphat, amit te nem akarsz.
2023. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!