Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Probléma ha havi egyszer...

Probléma ha havi egyszer megeszik egy happy meal menüt az 5 éves kisfiam?

Figyelt kérdés

2023. máj. 22. 18:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem..
2023. máj. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2023. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Igen, hiszen csak sótlan bulgurt ehet párolt cukkinivel és biogazdaságból származó csirkemellel.


Ugyan, havonta kétszer is belefér.

2023. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem :) Egy gyermek szervezete egész jól képes emeszteni, viszont fontos, hogy vitamin dusan és taplalot egyen. Az, hogy néha ilyet is eszik, egyáltalán nem baj, ehhez is megtanul alkalmazkodni. A gond akkor van, ha rendszeres . Egyébként a happy meal egész jó is tud lenni :D Repaval, gyümölcs purevel, vízzel :D de ha havi egy (lehet 3-4 is) semmi gondot nem okoz. Akkor sem ha krumplival és kólával issza :D
2023. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
#3 Párolva kivész belőle a lényeg, a vitamin. Reszeld le nyersen, úgy is meg tudja enni.
2023. máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
nem
2023. máj. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%
Nem hinném. De én így is ritkítanám, nem vagyok a mekis kaják híve.
2023. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj. Semmi baja nem lesz tőle.

Ha tápanyagok szintjén nézzük mennyivel másabb, mint egy átlag virsli-ketchuppal kenyérrel vagy fritőzös sültkrumpli ugyanígy. Semmivel... csak a mekit démonizálják túl.

2023. máj. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, mi 3 hetente szoktunk Mekizni (vagyis durván havonta egyszer), amikor anyukámtól jövünk haza 60 km-ről, mert egyszerűbb így, mint itthon még kapkodni valami vacsorával. 7 éves a fiam, 3 a lányom, most a nuggets megy náluk nagyon, sosem gondoltam, hogy ez ennyiszer baj lenne. A fiam kimondottan vékony, nem győzöm etetni, hogy valamit szedjen már fel, de nagyon kevés sikerrel...na őt lehet hogy 1-2 hónapig minden nap Mekibe kéne vinnem 😅 (nem gondolom komolyan)
2023. máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%

Dehogyis.

Ha mellette maskor normalisan etkezik, nem dormi , kubu, virsli es tarsai napi szinten.

Mi is jarunk havi egyszer , de mellette 7 eve minden nap megvan a napi 5-6 zoldseg -gyumolcs, szinhust eszunk nem felvagottat, probalunk nem enni feldolgozott szemetet.

2023. máj. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!