Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kihúzott tejfog, mennyire...

Kihúzott tejfog, mennyire okozott problémát a csont fog novesenel?

Figyelt kérdés
Fiam 4 eves lesz, a fogai sajnos nagyon csúnyák nem szereti mosni, igy en hiaba át mosom neki nagyjából (harc közepette) normálisan nem tudom tisztán tartani neki, cukros dolgokat kevesebe eszik mivel nem szereti es inni is csak vizet iszik vagy neha szörp, az ínyén ki jön neha egy gennyzacsko ami nem fáj neki, gyógyszert szokott az orvos felirni rá, most legutóbb par hete volt amire a gyógyszert nem tudtam 7 napig (ameddig kellett volna) csak 5napi adagot kb megitatni vele mert vagy szándékosan az íze miatt kikopi a szájából ahogy betolom neki vagy addig ingerli magát ahogy meg itta h ki is hányja 😏 egy szirupos dolgot se bír sajnos. De nost láttam hogy megint kijott neki ugyan az a gennyzacsko vagyis megtelt gennyel neki, szerintem a gyógyszer miatt hogy normálisan nem bírtam megitatni vele az összeset. Fogorvos legutóbb azt mondta hogy ki is húzza ha faj neki vagy en szeretném mert valószínű h ki fog neki még többször jönni a bacik miatt. Valakinek hasonló? Kihúzott tejfog utan mennyire nő szépen ki a csont fog?
2023. máj. 28. 11:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Az èn gyerekemnek is volt ilyen. Gyökèrkezelte az orvos. A gyerekem együttműködő volt, fecskendővel kellett öblögetnem a nyitvahagyott gyökercsatornàt. 3x adtam neki Augmentint rà. Hamarabb kiesett neki ìgy is a kelleténèl. Az egyik csontfoga ìgy picit oldalra kezdett nőni, es nem ntomta ki maga elől a tejfogat.
2023. máj. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!