Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éveskislanyom eleset az...

2 éveskislanyom eleset az udvaron hanyat es enyhe agyrazkodast kapot halistennek semmibaja megvizsgaltak megrongeneztek a kesobiekben lehet szovodmenye ? 3. Napja figyelem semi furcsasagot nem vettem eszre rajta

Figyelt kérdés

#2 éves #elesett #Megvizsgaltak
2023. jún. 18. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Gondolom elmondták az orvosok, hogy mit és meddig kell figyelned. Bár az írásod alapján nem biztos, hogy megértetted. Kérd meg a szomszédot olvassa fel neked a zárójelentést és magyarázza el mit írnak benne. Abban is biztosan le lesz írva.
2023. jún. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem neki nincs baja.

De nálad minden rendben?

2023. jún. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy írsz, mint az a nő a gyomorgyűrű műtétes 1-2 hónapos gyerekkel. 1-es tanácsát javaslom én is.
2023. jún. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok, privátban válaszolt az anyuka, hasonló magyarsággal, nem fogok privátban válaszolni és többet NE ÍRJ Nekem. Köszönöm
2023. jún. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Az üzenet:

Hidd el hogy megertettem mit mondtak az orvosok csak aggodom a lanyomert nagyon igy azt hittem valaki jart már igy 3 napig kell megfigyelni azt mondtak. Ugyan ugy viselkedik ahogyan szokott nem hany nem szedul etvagya van minden rendben van vele en arra voltam kivancsi ezert agodom hogy a kesobbiekben lehet barmi baj

2023. jún. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted az orvos tudja jobban vagy néhány dilettáns nőszemély ?
2023. jún. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sírt a kislány amikor hanyat esett?
2023. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!