Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miket csomagoljak a 3 éves...

Miket csomagoljak a 3 éves kislányomnak nyaralásra?

Figyelt kérdés

Most először fogunk hármasban nyaralni vele, de csak 2 éjszakára megyünk a Balatonra.

Mik a legszükségesebb dolgok amik mindenképpen kellenek neki?

Hálós utazóágy lesz ott.

Ez egy apartman így a kaját nekünk kell majd megoldani.

Nappalra már mondhatni szobatiszta a pisi miatt szól viszont előfordul hogy néha bemegy kicsi. A kaki most kezd kialakulni hogy szól már párszor kakilt wcbe de van hogy olyan lesz kicsit a bugyija. Zuhanyzó lesz szóval nem tudom ott h fogjuk megfurdetni.

Strandra mik kellenek?

A napirendjét tartjuk ott is vele szóval délután a szálláson fog aludni.

Mindenféle tanács jól jönne hogy hogyan kellene készülnöm neki.


2023. jún. 19. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ruha,játék naptej,törcsi,gyogyszer pelus és társai,strand cuccok uszógumi stb.

Nemkell nagy dolgok neki már

2023. jún. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit én vinnék:

- temérdek váltásruha (fagyival, palacsintával, mindennel leeszi, sok helyet nem foglal legalább)

- naptej

- napkalap

- sok hajgumi, fésű, fogkefe, fogkrém, törölköző több darab (szállásra és strandra)

- karúszó, úszógumi, úszókalap

- papucs

- egy pulcsi, hosszú nadrág, hátha kell estére/hajnalra


Viszont neked még nem szobatiszta, így pelenka, és úszópelenka is lenne még a listán.


Esetleg egy strandlabda, vizipisztoly.


Igazából ezt így teljesen fejből le tudom írni, akkor nem értem, hogy te miért nem tudod kitalálni magadtól :D

2023. jún. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van kád, de mindig zuhanyoztatjuk a gyerekeket, azért ettől nem kell megijedni.

Kb azt vidd amit magadnak is, esetleg plusz fájdalomcsillapító szirup, meg egy zacskó játék, plusz wc szűkítő/bili.

2023. jún. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem a kérdést, még sose utaztál? Magadnak hogy pakolsz? Gondold végig egy napját ébredéstől lefekvésig, és hogy melyik tevékenység milyen eszközt igényel.
2023. jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

"Zuhanyzó lesz szóval nem tudom ott h fogjuk megfurdetni."

Ez ám a logikai talány... Te tényleg felnőtt vagy?

2023. jún. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Egy üveg pálinka neked Kedves Kérdező. Azt mindenképp be kell csomagolni. 🤣

Viccet félretéve, az írásodból úgy tűnik, picit túlaggódod ezt a nyaralást. Olyan semmiségen izgulsz, hogy nincs fürdőkád csak zuhanyzó.

Hogy a kérdésre is válaszoljak: úszómellény mindenképp legyen. Nem felfújható, nem úszógumi, hanem úszómellény. Sportboltban könnyen hozzájuttok. Ez az egy, ami életbevágó, de ezt tényleg komolyan kell venni. Minden évben több embert elnyel a Balaton. Ezek a tragédiák mind megelőzhetők, ha úszómellény van a gyereken. (Igazából mindenkinek kéne, aki természetes vízbe megy).

Amúgy várható időjárásnak megfelelő ruha, fürdőruha, napvédelem (krém, spray), tisztálkodó szerek. Én azt javaslom, hogy a nyaralás alatt hagyjátok a szobatisztulást. Adj pelust a gyerekre és kész. Sőt, mondok egy vadat:a napirendet se erőltesd. Pihenni, kikapcsolódni mentek, az a 3 nap nagyon gyorsan eltelik, élvezzétek ki minden percét.

A kajával se vacakolnék sokat. Vinnék pár zacskós tésztát, konzerv rizseshúst, töltött paprikát, aztán csak melegíteni kell. Ha van lehetőség szalonnát sütni, akkor szalonna, nyárs, kenyèr, hagyma.

2023. jún. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalat: amit bepakolnál,annak felét találomra vedd ki és a maradékot vidd.

Minden településen van bolt, sok helyen DM,Lidl,Spar,patika...2furdoruha,4polo,2rovidnaci,4 bugyi,alvós izé,kalap karuszo,naptej.

2023. jún. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!