Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerek bugyinál miért van...

Kisgyerek bugyinál miért van megduplázva az anyag középen egymáson?

Figyelt kérdés

A bugyi közepén lévő zsebre gondolok, ott két anyag van egymáson.

Felnőtt bugyiknál tudom, hogy azért, mert mindenkinek van természetes folyása, de nem mindenki használ tisztaságit, és az valamennyit megfog a felső anyag, hogy ne üssön át.

De észrevettem, hogy kisgyerekekre való bugyikban is van az a plusz kis réteg alul (tervben van a szobatisztaság a lányunknál most a nyáron, és most vettem pár kis bugyit)

Dehát egy kisgyereknél ugye nincs természetes hüvely folyás, ami indokolná azt benne, az csak olyan 10 éves kor korül kezdődik

Akkor mi az oka ennek?

Bocsánat, ha valami nagyon blőd kérdés, de tényleg kíváncsi vagyok! :)



2023. jún. 26. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Én még azt se tudtam, hogy a felnőtt bugyikban ezért van...
2023. jún. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Én eddig nem találkoztam ilyen gyerek bugyival. Felnőttben is ritkán. De lehet, nem jó helyen vásárolok.
2023. jún. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem csak a fehérfolyás miatt, az izzadságot is ugyanúgy felszívja, továbbá így jobban viseli az anyag a használatot, nem szakad/lyukad/vékonyodik el olyan könnyen. Jobban szellőzik is elméletileg
2023. jún. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Pont tegnap olvastam erről.

A felnőtteknél sem a folyás miatt van benne.

Hanem ahogy fentebb írták, a szellőzés és a kopás miatt.

Hogy hiába barmilyen anyagú az a bugyi, annakna "zsebnek" pamútnak kellene lennie, mert az szellőzik a legjobban.

Illetve ott kopik el legelőször, így megerősítésként is funkcionál.

2023. jún. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Baromság. A kopásállóság miatt van a két réteg.
2023. jún. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Sztem oka lehet akár az is, ha esetleg elcseppen egy két csepp vizelet esetleg.
2023. jún. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem nincs köze a kopásállósághoz, elvégre gyerekbugyi, kinövik gyorsan, és miven csipke gyerekbugyi nincs, kényelem miatt sem lehet. Egyébként nem mindegyik gyerekbugyiban van, csak vannak olyanok, amikben van Tezenises gyerekbugyiban pl nincs, de H&Mesben már láttam. Na meg néha szokott folyása lenni 8 éveseknek is, de az csak kb fél csepp és fertőzést is simán elkaphatnak.
2023. jún. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Édes Istenem! Tipikus ostoba magyar.... Ezért tart itt ez az ország!
febr. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!