Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom október óta sokszor...

Kislányom október óta sokszor kakil, de nem hasmenéses. Előfordul, hogy szinte minden evés után és pisiléskor. Gyors az anyag cseréje?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kislányom október óta feltűnően sokszor kakil, de nem hasmenéses. A háziorvos azt mondta, amíg nem hasmenéses addig nincs gond és előfordulhat, hogy minden evés után, mert gyors az anyag cseréje!? Szerintetek ez igaz?

Van, hogy csak 4 x, de van nap, amikor 10 x is kakil 24 óra alatt!

Már az oviban is szóltak, hogy valami nincs rendben. De október óta nem is hízott.

Segítenétek valami jó tanáccsal?

Köszönöm



2017. jan. 29. 04:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Orvosváltás és kivizsgálás kellene. A napi 10 az rengeteg. A lehetséges okok között szerepel pl a lisztérzékenység is, meg ki tudja még mi. Azt írod nem is hízott semmit se, én nem hagynám annyiban.
2017. jan. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp kérj beutalót gasztroenterológiára és ne hagyd annyiban. Nem normális.


Lisztérzékeny anyuka

2017. jan. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én a lisztérzékenységre még nem is gondoltam.

Tejre leginkább.

Nagyon köszönöm véleményeteket!

2017. jan. 29. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!