Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más 2,5-3 évese is állandóan...

Más 2,5-3 évese is állandóan beveri a fejét?

Figyelt kérdés

Amikor járni tanult kb 6x "esett el", ez annyiból állt hogy óvatosan leült a fenekéte. Egy lábon is áll szépen, az egyensúly érzéke jobb, mint az enyém.


Mostanában szörnyű amit csinál. Többször hátradobta magát direkt az ágyon, a faltól kapott egy szépet régebben. Felugrik az ágyra és lefejeli a párna mögül kilógó háttámla fa keretének az élét. Kifut a hinta elé. "Ugrál" a földön (mint a nyuszik) és lefejeli a hidegburkolatot. Stb. Nincs olyan hét, hogy ne lenne gyomorgörcsöm valamelyik rendetlenkedése miatt. Valamikor 3 naponta koppan a feje... Félek már baj lesz vele, mert ezt már nem hiszem el, amit művel. Hiába könyörgöm neki, magyarázom el, hogy mit nem szabad vagy nem szabad és miért, csinálja ugyanúgy a rendetlenkedést...


Más gyereke is ennyit üti a fejét?



2023. jún. 27. 17:10
 1/8 A kérdező kommentje:

Hát ezt csodálatosan megfogalmaztam.😁 Bocsánat, nem olvastam át és már csináltam közben.


*fenekére

*mit nem szabad és mit szabad

2023. jún. 27. 17:12
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Ebből baj is lehet. Fejvédő sisak. Tanítsd meg esni. Írsd be valamilyen tornára, ahol megtanítják neki.
2023. jún. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem veri be a fejét, néha megbotlik, akkor a térdét veri be max. Ő nem ilyen vadállat, hogy keresi a bajt 😁😁
2023. jún. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam lassan 4 de azon csodálkozom hogy eddig megúszta agyrázkódás nélkül. Ugyan ez. Nekimegy a falnak, ugrál az ágyon és elesik, bohóckodik és szétfejeli a kádat..... Stb. Hinta elé mondjuk még nem szaladt. És hiába fáj ugyan úgy megcsinálja legközelebb is ugyan azt a hülyeséget. Most akkor abbahagyja ha közlöm vele hogy én nem viszem kórházba 😂😂
2023. jún. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2évrs állandóan a fejét üti.

Ugrál az ágyakon 1nap 100xmondom h nem szabad.Botladozik..a frjétől énis nagyon félek

2023. jún. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8 evesem van, es allandoan neki fut valaminek, mert allandoan rohangal. Nem tudom mikor szoknak le errol.
2023. jún. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amikor még dolgoztam a bölcsiben, nem volt olyan csoporton a 6 év alatt ahol ne lett volna 2-3 olyen gyerek. Kisfiú, kislány vegyesen.


Volt egy szülő páros akik majdnem minden nap úgy hozták be a kislányukat, hogy akkor mostantól 7 órán keresztül az én idegrendszerem problémája, hogy melyik polcot, asztalt, játékot fejeli telibe a gyerek.

2023. jún. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mozgasfejlődése, füle (egyensúly miatt) amúgy rendben van?
2023. jún. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!