Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Laevolac szirup miatt lehet ez?

Laevolac szirup miatt lehet ez?

Figyelt kérdés

Voltak kakilasi gondok nálunk, volt egy szekrekedes, ennek hatasara utana a fiam nem akart kakilni , vissztartotta , na ebbol is lettek bajok. A gyerekorvosunk mondta hogy nyugodtan adjam neki a laevolac szirupot, hogy konnyebb legyen a kakilas ezaltal a székrekedés miatti rossz emlek is homalyosul neki es akkor idovel vissza is all minden a rendes kerekvagasba.

Adom is neki, de most meg azt latom rajta hogy gyakori a kaki, sokszor rajon naponta, allagra normalis de sokszor urit kevesebbet. Lehet ez a szirup miatt? Dokit ma nem ertem el.

Most ma nem kapott szirupot es holnap sem adok neki kíváncsi vagyok mi lesz. De addig esetleg ha valaki tapasztalt hasonlót orulnek ha megosztana velem. Köszönöm.



2023. jún. 27. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért baj ha kevesebbet kakil egyszerre? Az a lényeg most hogy ne legyen rossz élménye a kakilástól.
2023. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azert mert konkretan a fel napot atkakilja, es ez zavarja a napi rutinunkat is, ugyanis rajon jatszon boltban, buszon barhol es van is kaki , nem csak inger, csak keves/alkalom. Normal esetben ez a sok kicsi mennyiseg 1-2 alkalom alatt tavozik belole 2 adagban, de most meg vagy 10x. Nem gondolom hogy normalis hogy a gyerek a normal mennyisegu kakit 10x alkalom alatt kakilja ki.

(Lehet nem 10, lehet 8 vagy lehet 12 alkalom - most ez mindegy)

2023. jún. 27. 20:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyit adsz neki? Egyben adod vagy részletekben. Lehet elég lenne kisebb mennyiség is.
2023. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koranak megfelelo adagot kapta 10ml/nap minden reggel .


Ma mondjuk nem adtam neki, es holnap reggel sem fogok kíváncsi vagyok, termeszetesen fogom hivni a dokit ezzel kapcsolatban, csak gondoltam rakerdezek hatha tapasztalt valaki hasonlót, aki nem csak alkalom adtan adta hanem mondjuk rovidebb ideig de folyamatosan.

2023. jún. 27. 22:48
 5/5 A kérdező kommentje:

Ha esetleg valaki a kesobbiekben hasonlo problemaval kuzd, megirom a tapasztalatom.


Tehat tegnap meg ma nem kapott szirupot,ma mar 1x kakilt csak delelott normal adagot es nem folyamatosan jott ra az inger.

Szoval a meglatasom hogy bar a laevolac szirup tenyleg lagyitja a szekletet, de MI NALUNK folyamatos ürítesi ingert is general valamint vegtermeket is, ami mar tenyleg zavarja a fiam napjat. Szoval felhagytam most az adasaval.

2023. jún. 28. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!