Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mondanâtok furcsa kisgyerek...

Mondanâtok furcsa kisgyerek szokâsokat 3-4 èvesen amiket csinàlt vagy mondott ?

Figyelt kérdés

2023. júl. 13. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Beült mozdulatlanul a szekrényébe háttal törökülésben leengedett hajjal (5 éves autista kislány).


Én meg nyitottam ki a szekrényét,hogy elrakjam a frissen beszedett ruháját. Ez egy vállfás szekrény, tehát volt helye.


Ugrottam hátra egy akkorát.... Pont abban az időszakban néztünk horrorfilmeket a férjemmel.


Nagyon megijedtem, és azt hiszem, sosem fogom elfelejteni.


Még akkor se mozdult, mikor a szekrényajtót már kitártam teljesen.


Ült törökülésben háttal és nézte a szekrény hátfalát.


Brrr...

2023. júl. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamit kérek tőle, és fáradt, akkor azt mondja, hogy nem tudja, mert nincsen lába.

Illetve rendszeresen azt mondja, hogy ő egy hóember.

2023. júl. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
1 ez nagyon para lehetett.en osszeestem volna az ijedsegtol.
2023. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

3!

Majdnem sikerül nekem is... XD XD XD

2023. júl. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok.


Amúgy rendszeresen kiürítette a szennyestartót is. Belemászott,és lecsukta a fedelét.

Kihajtogatós leporello könyvvel körbevette magát a szőnyegen. Vagy csak beült a lavorba.


Szereti a szűk helyeket. Meg a magasságot is. Valószínűleg az autizmusával függ össze.

2023. júl. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
én olvastam és írtam, ez is elég fura
2023. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lanyom alva jar es almaban beszel,csinal dolgokat.

Eleg para dolgokat.

2023. júl. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A lányom az elefántok megszállottja volt. Nagyon korán kezdett beszélni, ezután mindenhol elefántot mutogatott, mondogatott. Pl pelenkázáskor nézi a plafont és mutatja, hogy "ott efánt", de minden alkalommal. Teljesen glettelt sima fehér fal egyébként. Vagy egy nagy állatkertes kirakón, kérdezem hol van ő a képen (egy rajzolt kislány aki hasonlított rá de nem), mutatja a bébielefántot, hogy ott van ő. Kérdezem és én hol vagyok, mire mutatja a nagy elefántot. Mindenhol ahol voltunk elefántot keresett, állatkertben meg kb egy órát őket nézte. Most 4 éves, már elfelejtette az egészet, semmi furcsaságot nem csinál vagy mond.
2023. júl. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
8! De cuki..
2023. júl. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!