Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek két kisgyermeke van és...

Akinek két kisgyermeke van és otthon van már évek óta anyukàk..ti nem unjátok szét otthon az agyatokat?

Figyelt kérdés
Mit csinàltok egész álló nap a napi teendőkön kivül,illetve,ha a gyerekek vagy egyik gyerek egyfolytaban hizteriazik…

2023. júl. 12. 17:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem, aki becsülettel foglalkozik a gyerekeivel és még mellette főz, mos, takarít az nem unja szét az agyát! Sőt... örül ha él a nap végén.

Játsszál a gyerekeiddel, csinálj velük közös programot, ne a tv/ számítógép előtt üljenek egész nap és akkor nem fogsz unatkozni!

2023. júl. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Mi reggeltol az udvaron vagyunk

,estig. Kiv a nagy melegben, akkor meseznek bent,lego,rajzolnak, foznek,bunkit epitenek. Kint medenceben pacsalnak, hintaznak,homokoznak, csuzdaznak egesz nap. Mondjuk ehhez kell kertes ,panelban az en fiammal mar megorultem volna, az biztos.

2023. júl. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem unom, élvezem. De hozzátartozik, hogy a szakmám óvónő, szóval nekem kifejezetten öröm a sok gyerekprogram.
2023. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

9 eves es 15 honapos.

Szerinted unatkozom foleg igy szunetben?🤣🤣🤣

Most is allok a ruhak felett,mert hajtogatom oket,kozben itt ott valaszolok egy -egy kerdesre 🤣

A gyerek meg szethajtja amit en ossze...szoval ez elfog tartani egy darabig 🤣🤣

2023. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

Én itthon vagyok a 2 gyerekkel már évek óta.( Iskolás és egy ovis) A harmadik babát várjuk.

Családi, kertes ház, 4 kutya ,tengeri malac , volt cica is csak sajnos elment.😔 Közben csinálom a jogsit. Most a 31.hétben vagyok. Unalom? Ne viccelj... Az mi 🤣


Mindig van valami program.

Mindig van mit tenni a házban, ház körül. Gyerekekkel foglalkozni kell ,játszani velük, tanítani,nevelni. Első olyan jól írta, ha mindent becsülettel csináljuk, kizárt, hogy bárki is unatkozzon. Szerintem iszonyatos meló!! Sőt!


Nagyon fáradt vagyok a nap végére.

Szeretnék már egy kicsit unatkozni. 😅

2023. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 babyboom567 ***** válasza:
86%
Ez komoly kérdés?hogy lehetne unatkozni 2 gyerek mellett(főleg ahol az egyik baba vagy totyogó,hisz otthon lévő anyukáról van szó a kérdésben)?Ez szerintem urban legend.
2023. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem. 24 óra ide nagyon kevés....
2023. júl. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Igen ez teljesen komoly kérdés kedves utolsó! Van egy 3,5 éves nagyon hiztis kisfiam akinek semmi nem jó és ugrál egész nap meg van egy 20 hónapos nyugis magát lefoglaló kisfiam is..itthon vagyok velük már pár éve..én már ezt az egèszet nagyon unom,minden nap annyira monoton..és csinálok a háztartást ,fozok,mosok,takaritok de ezt mind vefejezem max 3-4 oraig..kertes hazban lakunk utana este 9-ig kint vagyunk minden nap ahol csak ulok es figyelem oket…szeretnek valamit szeptembertol tanulni de azt sem tudom h mit..kicsit kaoszosnak feketenek latom igy a jovot..
2023. júl. 12. 17:41
 9/23 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem a kérdező nem arra gondolt hogy unatkozik hanem unja az egész otthonlétet, a helyzetet.

Néha én is unom, olyankor elmegyek csavarogni, vagy a gyerekek mamázni mennek, én végülis szeretek itthon lenni velük

2023. júl. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Amiről te beszélsz, az nem unalom, hanem befásultság.

A kettő nagyon nem ugyanaz.

2023. júl. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!