Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy bírjátok több kicsi...

Hogy bírjátok több kicsi gyerekkel a nyári szünetet?

Figyelt kérdés

6,4, 2 éves gyerekek, és lassan a végkimerüléshez érek.

Tavaly se volt könnyű, de most a 2 kisebb teljesen ledarálja az életemet. Egész nap meg sem állok, folyamatosan szaladok valamelyik után, fegyelmezek, főzök, rumlit pakolok. A gyerekek nem bírnak magukkal, veszekednek egymással nonstop.

A párom dolgozik, én vagyok itthon egész nap velük. Nagyszülőkre nem lehet számítani.

Úgy érzem nem bírom tovább annyira fáradt és elkeseredett vagyok.

Próbálok programokat csinálni, de szinte lehetetlen mert a két kisebb mindenhol folyamatosan hisztizik, veszekszik, élvezhetetlen az egész. Egyedül nem is nagyon merek velük hosszabban kimozdulni, mert túlnő rajtam a feladat.

Az egész ház úszik, semmit nem érkezek megcsinálni, sem pedig elintézni.


2023. júl. 16. 18:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%
Nem kellett volna ennyi gyereket vállalni.
2023. júl. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

Kora reggel ahogy párod elmegy, kimentek a közeli játszótérre, majd 11 körül haza, pihenés, ebéd, 15-16 körül ha már normális hőmérséklet van ismét játszótér.

Ha nem tudják lemozogni magukat nem fogod tudni megfogni a csapatot. A rumli is kisebb lesz otthon, hiszen nem otthon tombolnak.

2023. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Jaj első, annyira okoska vagy...


De nem tudok délelőtt, délután is játszótéren lenni velük, mert elunják, nem szeretnek mindig ott lenni. Na meg udvar is van, de ott is nehéz őket kezelni.

Az idegeim romokban vannak.

2023. júl. 16. 18:47
 4/23 anonim ***** válasza:
35%

"Jaj első, annyira okoska vagy..."


Igen, nyilvánvalóan több eszem van nálad, hiszen te vállaltál 3 gyereket, akikkel nem bírsz. Add örökbe az egyiket, küldd a nagyot táborba, vegyél fel egy bébiszittert

2023. júl. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
67%
Saját udvaron mit kell "kezelni" őket? Foglalják el magukat, egy kertben rengeteg dolog van.
2023. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
71%

Örülj neki, hogy nem munka mellett, kétszer egy hét szabadsággal kell megoldanod.

Egyébként én sem értem, miért kell ennyi gyereket szülni, ha nem bírod.

2023. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
Pedig ,sajnos az elsőnek valahol igaza van. Mégis mit vártál ilyen pici korkülönbséggekkel,0 segítséggel, állandóan dolgozó férjjel? Nincs mód néha babyszitterre? Más anyukákkal összefogni,összejárni?
2023. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%
S mi lesz, ha dolgoznod kell menni?
2023. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
38%
De, írtam ertelmeset: örökbe adás, tábor, bébiszitter. Mert ugye a legertelmesebb és legegyertelmubb, a kapd össze magad és legyél már képes nevelni meg lefoglalni a saját gyerekeidet nem működik.
2023. júl. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%

A két nagyobbat vidd be az oviba (mindenhol kell lennie ügyeletnek). Egy gyerekkel csak elbírsz.


Mostmár mindegy, de gondolhattatok volna arra, hogy nem fogod egyedül bírni. Hívjatok bébiszitter, bejárónőt és rendeljetek ételt.

2023. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!