Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Azoktól kérdeznék akik mostaná...

Azoktól kérdeznék akik mostanában töltöttek ki GYES kérelmet. Mit kell ahoz a ponthoz irni h "mikortól kérem a GYES FOLYOSITÁSÁT"? Kislányom születésének az idöpontját irjam be? Fánymásolva küldhetem az okmányokat ugye?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:

mert gyedet nem kapsz?

ha nem, akkor a születésének a napját, igen.

igen, küldheted fénymásolva.

2010. okt. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kaptál gyedet előtte akkor a születési dátumot, ha lejárt a gyeded akkor azt a napot amikortól már nem kapsz gyedet.Igen küldheted fénymásolva,csak annyi,hogy ha postán küldöd akkor tovább tart az ügyintézés, ha meg személyesen mész akkor meg sokat kell várni!
2010. okt. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elirtam de kapok gyedet.a kicsim 2008 11.13-án született akkor azt kell ahhoz a ponthoz irni h 2010.11.13. ugye?Mert itt jár le a gyed és kapok gyest ha jól értelmezem.
2010. okt. 14. 13:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2010.11.14-et kell írnod,mert 13-án még gyedet kapsz.
2010. okt. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia, az én kisfiam is pont akkor született! :))

Ezen felbuzdulva kérdeznék tőled, én is most töltögetem ui.: a III/17-es "mióta van a háztartásban" kérdéséhez mit írtál? ezt nem tudtam értelmezni..:S

És a III/18-nál bejelölöd a "nem"-et? (természetesen ha nem tartósan beteg)

Előre is köszi! :)

2010. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mióta van a háztartában: a születése napjától.
2010. okt. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi :)
2010. okt. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!