Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves a kisfiam,3 éves körül...

5 éves a kisfiam,3 éves körül szobatiszta nappal teljesen, éjszaka ritkán bepisil. Most elkezdődött az ovi és rendszeresen bepisil. Tegnap bekakilt. Nem hasmenés. Hasonló helyzetben lévők tanácsát kérném?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 14:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
4 évesek vagyunk, és pontosan mikor kezdődőtt nem tudom, de kb 3-4 hete pisilt be éjszaka, mikor megmértem a vércukrát, de még akkor sem aggódtunk, egy barátnőm tanácsára mentünk be a kórházba. De mondjuk az utolsó héten már az összes tünet megvolt: bepisilés, hasfájás, fogyás, zabálás mértéktelenül (igaz viszont nem ivott sok folyadékot, de egy pohár vizet úgy hajtott fel, mint aki szomjan hal kb 3 korty- de összeségében nem ivott litereket)
2010. okt. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen és eleinte bepisilt, utána viszont kijárt pisilni éjjel, de sokszor. Nappal nem pisilt bár akkor is feltűnően többször ment el. De ez már csak az utolsó 4. héten tűnt fel. Eleinte csak éjjel pisilt be egyszer. Aztán egyre többször, volt hogy 4 szer húztam ágyneműt.
2010. okt. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem fogytunk nincs cukorbetegségre utaló jel.
2010. okt. 14. 19:41
 14/18 anonim ***** válasza:

valójában nálunk sem volt semmi csak a bepisilés, a többi már 4 hét után (illetve azt mondják ez 2 hónapos folyamat)jelentkezett. A sok ivás csak pénteken és a fogyás is akkor lett feltűnő ( kedden még 15 kiló volt és szombatra lett 13)és szombaton már az intenzíven feküdt.


De egyébként nem beléd beszélni akarom, csak mi is azt hittük a bepisilésnek lelki okai vannak, aztán nagyon pofára estünk, mert erre a legmerészebb álmunkban sem gondoltunk.

2010. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

De a kisfiam egyszer pisil be éjszaka, nem minden nap és nappal nem pisil többet.

A cukorbetegségnek a sok vizelet a jele nem?

2010. okt. 15. 11:11
 16/18 anonim ***** válasza:

Nézd, a cukros kisfiú anyukája nem megijeszteni akart, meg beléd beszélni a cukorbetegséget. Nézz utána a neten, mik a tünetei, egyszer méresd meg a cukrát. Ha nem cukor, akkor próbáld meg kideríteni, hogy mitől fél. Lehet, hogy már mondogatják nekik, hogy (teszem fel) jövőre már nem ovis lesz, hanem iskolás és fél a bizonytalanságtól, mivel álmában dolgozza fel az ember az aznapi eseményeket, talán így jön ki rajta. Ha nem, akkor én is elkezdenék szervi eredetű problémára gyanakodni.


Reméljük, csak "gyerekstressz".

2010. okt. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem egy doktornőt a következőt tanácsolta:este kevés tv, folyamatosan elcsendesedni, hamar altatni.És bejött!!

Persze nem akarom elszólni magam, de örülök:)

2010. okt. 21. 21:37
 18/18 A kérdező kommentje:
Elszóltam magam...tudtam mikor leírtam...pedig nem vagyok babonás..
2010. okt. 21. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!