Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy bünteted két év körülidet...

Hogy bünteted két év körülidet ha nem fogad szót?

Figyelt kérdés

Konkrét példákat írnátok?

Pl. ha otthon ki-be kapcsolgatja a számítógépet, és többszöri rászólás után is folytatja, vagy esti alvásnál lefekvés helyett az ágyon ugrál, vagy evés közben kanállal püföli az asztalt, vagy amíg sikítozik, kiabál, többszöri rászólás után még hangosabban, vagy fürdőkádból tiltás ellenére is kifelé önti a vizet, ...stb.


Nálatok milyen rosszaságok vannak, mi számít annak, és hogy kezelitek?


2010. okt. 14. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk büntiszőnyeg van.(szuperdadától ellestük és bevállt)figyelmezteted és ha nem hagyja abba ráteszed a szőnyegre,elmondod miért került oda és ha jól viselkedik akkor felkelhet róla.egy két alkalommal tettem rá és csak rövid időre,de volt hogy ráültettem elmondtam mi rosszat csinált és mondtam hogy nem kell ottmaradnia ha jó lesz.és jó volt:)és ma már elég kimondani hogy megyünk büntibe....
2010. okt. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
ja és ami rosszaságnak számit pl.dobál valamit,harap,étellel játszik-csapkodja bele a kanalat,uszik a fűrdő,üti a tvt.ezek nem olyan nagy rosszaságok és szerintem sokszor szinte észre se vesszük csak inkább akkor ha feszültebbek vagyunk,és nincs türelmünk..
2010. okt. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem is idegesitenek a felsorolt dolgok, én haragszom érte, ha többször szólni kell. Ha kilocsizza a vizet, szólok és abbahagyja, ugyhogy ebben nem tudok okosat mondani. Napok óta dobálja a kaját, most azonnal szólok, hogy fejezze be, mert befejezzük az ebédet. Folytatja , igy veszem is ki igen haragosan a székből és mögéállitom, majd rá sem nézek. Ordit, de nem érdekel. Kb 2 perc után mondom neki, hogy fejezze be az étel dobálást! Sosem ül vissza enni, annyira megsèrtődik. Persze egy magyarázat van a dobálásra, hogy nem èhes. Ha éhesek, falnak. Ha nem, dobálnak, csörömpölnek, játszanak.
2010. okt. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!