Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 16 hónaposan lehet már dac...

16 hónaposan lehet már dac korszak?

Figyelt kérdés
Babám napok óta kezelhetetlen, tiszta hisztérika, állandóan visít, ha rászólok vagy nem engedek meg valamit ordít, vonyít, földre dobja magát és hasonlók. Eddig nem volt ilyen. Nem történt semmi változás a családban ,a környezetben, akármi ami kiválthatta nála ezt a kezelhetetlen viselkedést.
2010. okt. 14. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez meg csak az izelito...

Majd ugy 3 ev korul indul az igazi elmebaj.

Azt mondjak a 2 evesek orulnek meg...de ez nem teljesen igaz. Egy 3 eves az aki total kepes kicsinalni az idegeidet ha hagyod.

2010. okt. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:( uhh,, köszi :) Nem tudom... próbáltuk szigorúan fogni mindig, nem akartuk elkapatni pont az ilyenek miatt de így is pont úgy viselkedik mint egy elkényeztetett kis uralkodó :D :)
2010. okt. 15. 07:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen, 1-2 hónapja kezdte. Most 19 hónapos. Mindig égek mint a rongy a játszótéren. :)
2010. okt. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elso valaszolo vagyok. Igazabol nem kell leallni vele agyalni. A lenyeg, hogy ne engedj a hisztinek ha nincs alapja. Ha nem tud viselkedni, be a babakocsiba es kesz ha pl. az utcan vagytok - aztan no szemkontakt!!!!! mas felnottekkel mert azok ugyis jobban tudjak...ne foglalkozz veluk. Ha otthon vagytok lepj at rajta, ignorlad csak arra ugyelj, nehogy baja essek a fene nagy hisztiben.

Probalkozik a Kicsike. Van akarata es ezt ervenyesiteni kell! Erejenek egyre jobban tudataba kerul. Ez teljesen normalis.

Ha lenyugodtak a kedelyek, mondd el neki, hogy a viselkedese nem elfogadhato es "engedd el"...

En ha buntetnem kell, es lenyugodtak a kedelyek (o meg azonban ehez tul kicsi de majd kesobb emlekezz ra) nagyon roviden elmondom az elso verziot, hogy mit csinalt rosszul es hogy azert mert most ossze is kaptunk, meg nagyon szeretem. Imadnak olyankor hozzadbujni es elengedjuk a dolgot. Aztan ha minden jol megy, mar csak emlekeztetni kell...

38 hetes kismama, aki 10 even keresztul nevelte masok gyermekeit. Remelem bevalik...

De tenyleg. Egy 3-4 ev kozotti hiszterika sokkal idegtepobb, sokkal hangosabb es eroszakosabb.

2010. okt. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 15 hónapos, 2 hétig csinálta,közben kiderült hogy jön 4 foga,azért volt elviselhetetlen,étvágya van neki?
2010. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) egy két napja gondok vannak az evéssel bár nem is az étvágyával hanem a viselkedésével, eddig mindent szépen megevett most meg eltol magától majdnem mindent, pár kanállal eszik csak. jönnek fogacskák, de eddig sosem okozott gondot.
2010. okt. 16. 12:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az utanam szolonak. A fogacskakra nem is gondoltam csak a hisztire osszpontositottam. ha van homeopatias fogzasra valo szered, probald ki, hatha segit!
2010. okt. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!