Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordulhat, hogy egy babánál...

Előfordulhat, hogy egy babánál 2 hónaposan kezdődik el a hasfájós korszak?

Figyelt kérdés
Kislányom most 2 hónapos.2 napja bizonyos időközönként görcsöl a pocija.Csak napközben,éjszaka alszik.Itattunk vele édeskömény teát,az hatott neki.Eddig semmi baja nem volt.Gondoltam arra,hogy gombát ettem előtte nap,mikor elkezdődött,lehet az volt a gond?Lehetséges,hogy nem 2 hetesen kezdődik a hasfájós időszak,hanem jóval később?
2009. máj. 11. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen lehet, bár akkor nem a tipikus hasfájós időszak. Bármikor jöhetnek ilyenek, majd később is ha hozzátáplálsz. Kísérletezz, lehet, hogy a tea meg is oldja a gondot véglegesen:)
2009. máj. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Egy kicsit megnyugtattál,hogy ez talán nem mindennapos lesz.:)
2009. máj. 11. 08:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, 3-4 hetes korban jön elő a hasfájás ami 3-4hóig (akár tovább is)tart!Szerintem ez csak egy hirtelen érkező és hamar távozó kis görcs lehetett.A gomba semmilyen hatással nincs a tejre:)Ha eddig nem volt hasfájós a babád már nem is lesz.
2009. máj. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!