Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyereket miben altatjátok?

3 éves gyereket miben altatjátok?

Figyelt kérdés
Állandóan kitakarózik, éjjel 4-5 alkalommal is fent van, mert fázik. Tavaly ilyenkor még hálózsákban altattam, térjünk vissza rá? Van egy hatalmas méretű, talán az még jó rá. Nem tudom elviselné-e. Bodyt adok a pizsi alá, meg zoknit, amit persze levesz.
2010. okt. 15. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem mondjuk sose szerette a hálózsákot...

Nekem trikó vagy póló pizsi, zokni. Ebben alszik. Szobatiszta így bodyt nem adok rá (pedig amúgy praktikus lenne hogy ne legyen ki a dereka). Nekünk 2 takaró van odakészítve az egyik 140x100 as a másik 135x120 as szóval elég nagyok és szélesek így nem lóg ki olyan hamar alóluk ha fordul egyet. De amúgy nekem már betakarózik szerencsére.

2010. okt. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az enyém pólóban és alsógatyóban alszik, meg paplan. Akkor sincs baj, ha kitakarózik, ezerrel fűtenek.
2010. okt. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát mi családiban lakunk, úgyhogy mi nem fűtünk ezerrel. Éjjel 18 fok van, ami egyébként aludni elég jó, csak hát takaró nélkül?
2010. okt. 15. 16:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez nekem is örök parám. 28 hós lányom most szokott le a hálózsákról, nagylányosan takarózik. Kályha van a két szoba között, amit ugye nehéz szabályozni, így este meleg van, néha 28 fok, pedig pár fa van rajta és egyszer van begyújtva, nincs megpakolva. Reggelre viszont néha csak 16 fok van...

Lányom könnyen izzad, hamar melege van. Este mindig izzad, de úgy, hogy folyik a haján a víz. Ezért csak egy rövidujju póló meg egy pizsinaci van rajta és egy takaró. Persze akárhányszor átmegyek éjjel, a takaró tetején fekszik keresztben, de kopogjam le még nem volt beteg...

Bánatom, hogy nem ébredek fel éjjel, van hogy csak reggel 6-kor, félek egész éjjel takaró nélkül van. De ha jobban felöltöztetem, izzad, és rémálmai vannak, kiabál, rugdos, nem alszik... szóval inkább ez...

De ha elviseli,adj rá hálózsákot.

2010. okt. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Alváshoz levesszük a fűtést:harisnya+pizsama felső vagy zokni+2 részes pizsama és csak nagy takaróval hajlandó takarózni,ami alá éjszaka visszamászik.
2010. okt. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Body, pizsama alsó, felső, zokni. Később, mikor elalszik és már nem mozgolódik annyit, akkor adok rá még egy vastag pulóvert és egy vastagabb melegítő nadrágot is (nem ébred fel rá). Takarót nem használ. Nálunk éjszaka kb. 20 fok van.
2010. okt. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocsi,utolsó,hogy tud ennyi ruhában aludni a gyerkőc?

Az én fiam body-ban,pizsi alsóban alszik,se zokni,semmi,és még így is néha melege van,pedig kb.19 fok van éjjel.A takarót kb.2 percig viseli el.

2010. okt. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam egy gatyiban és egy hosszú ujjú pizsi felsőben alszik, és felnőtt tollpaplanja van. Mi még nem fűtünk, de nem szokott kitakarózni, van hogy még így is melege van.
2010. okt. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ráadtam a hálózsákot, úgy tűnik elviseli, így már aludtunk 2 éjszaka. De már nem sokáig lesz jó neki. A felnőtt paplanon már én is gondolkodtam. Sajnos ő azonnal felébred, ha belépek a szobába, szóval az sem megoldható, hogy betakarom miután elaludt.

Köszönöm szépen a válaszokat.

2010. okt. 17. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!