Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » T i engednétek, hogy a 4 hós...

T i engednétek, hogy a 4 hós ülni nem tudó babát a nyakába tegye?

Figyelt kérdés
Én megmondtam, hogy tegye le, ennyi idős gyereknek ez semmit se jelent, azért meg, hogy idétlenkedhessen, felesleges plusz kockázatot vállalni. túlreagáltam?
2023. aug. 20. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Kinek, hogy, merre?

Elég gáz, ha a saját apja ilyen hülye.

2023. aug. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem engedném.
2023. aug. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem,igazad van.

Ulni nem tudo babat nem ultetunk sehova.

4 hosat meg foleg nem, mert nagy esellyel a torzstartasa se olyan stabil, mint mondjuk egy ulni ugyan nem tudo, de 6 hosnak.

Kisfiam pont most 4 honapos, el nem tudom kepzelni, hogy a nyakamba tegyem.

2023. aug. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Én a nyakamba szoktam tenni, de nem úgy hogy ül, hanem teljes mértékben én tartom. Tehát kérdés az hogy így csinálta vagy a hagyományos módszerrel hogy a babó tartotta'' magát. A második módszert nem engedném, az konkrétan árt neki..
2023. aug. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
4, a te módszered ugyanúgy árt neki.
2023. aug. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem, semmilyen formában sem. Egy 4 hónapos még nyeklik nyaklik, gyenge a törzse, gyenge a nyaka, gyenge a gerince. Semmi keresni valója senki nyakában. Akkor sem, ha maga az Atyaúristen száll alá, hogy a nyakába vegye.


Továbbá ahogy mondod, neki nem ad hozzá semmit a napjához. Sokkal boldogabb ölben ringatva, höcögtetve, ölelgetve, karban, kézben hintáztatva.

2023. aug. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Legalább az apja? Mert akkor egy gyerek szintjén lévő felnőttnek sikerült gyereketszülnöd! Jó kis évek állnak előtted.... Csak mondjuk a gyerekednek legalább még van esélye, hogy érett felnőtt legyen, apuka már nem fog változni.
2023. aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12%
Akkor fel se vedd. Ugyanis olyan tartásban van a nyakamban. Az én gyerekemnek tetszik a magasban. És mivel nem magát tartja hanem én tartom így semmi baja nem lesz tőle. Okos banda...
2023. aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
Nálunk fel vette pár alkalommal fél percre. Élvezte a gyerek nagyon, sikongva nevetett. Nem csináltam cirkuszt belőle, az anyukák folyton hüledeznek az apukák dolgaitól, de valójában a dolgok többsége ártalmatlan, sőt a fejjel lefelé lógatós majomkodás és társai borzasztó jót is tesz az idegrendszerüknek. A nyakba ültetés mondjuk pont nem, de rövid ideig tartva két kézzel nekem eszembe sem jutott, hogy valami fuh de bűnös életveszélyes dolog lenne.
2023. aug. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
4 hónaposnak semmi keresnivalója más nyakában.
2023. aug. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!