Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A fityma hátrahúzással hány...

A fityma hátrahúzással hány éves korban mennyi progresszió kell hogy legyen?

Figyelt kérdés

Mert a 7 éves fiamnak csak nagyon kicsit, a makk alá se megy, a 3 évesemnek meg már most jobban megy le.


Koszonom a válaszokat!



2023. aug. 24. 10:09
 1/4 anonim válasza:
88%

Szia!

Fityma szűkülete van. Én 14 évesen oldottam meg, mert szerintem anyáék régen nem nagyon figyeltek erre. Én úgy oldottam meg, hogy mikor fürödtem jó meleg vízben, mindig addig húztam hátra ameddig nem fájt, akkor pár percig hagytam úgy aztán vissza. Kb 3 hónap alatt teljesen hátra tudtam húzni. Azóta semmi problémám nincs ezzel. 28/F

2023. aug. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Mi 4,5 évesen vittük el a fiamat egy magán urológushoz, mert még mindig csak a makkja csúcsa látszott ki, hátrébb nem ment. Az urológus majdnemhogy lebszott minket, hogy miért nem mutattuk meg előbb, mert erre várhattunk volna (hiába) érettségiző koráig is, hogy magától megoldódjon...

Pedig előtte mi is végighallgattuk mindenkitől, hogy nem szabad piszkálni, hagyni kell, majd 4-6-8-10-x éves korára megoldódik.

A doki bekente egy érzéstelenítő zselével, és egy spéci szerszámmal szép lassan visszafejtette a bőrt a kukiján. Meg sem nyikkant a fiam közben. Utána volt 2-3 rosszabb napunk, mert minden fürdésnél hátra kellett húzni, és utána bekenni, hogy ne tapadjon vissza. De azóta sincs vele gond, gyönyörűen hátramegy neki, ő is 7 éves most.

Azzal nem veszítetek, ha megmutatjátok egy urológusnak, max azt mondja, hogy nem kell vele csinálni semmit.

2023. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gabcsi ***** válasza:
67%
Előttem szépen megírta a hölgy, nem szabad sokat várni, nekem is ilyen volt 7 évesen, de ha nem gyötritek, akkor nagyon be tud szűkülni.
2023. aug. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Kamaszkor vègère kell teljesen megoldódnia.
dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!