Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy tanitsam meg az 1 eves 2...

Hogy tanitsam meg az 1 eves 2 ho s kisfiamat egyedul jatszani?

Figyelt kérdés
Az ugy van hogy nem szeret vagy nem tud egyedul jatszani a kicsim. Mindeg vele kell legyek ha egyedul hagyom akkor jon utanam es sir hogy vegegyem olbe vagy menjek vele, ez megy egy darabig de hazimunkat is kel vegezni. Alvaskozben nem igazan sokat tudok dolgozni mert ha nincs melette valaki akkor egyketto felebred. Tudom en vagyok a hibas mert kicsi kora pota en szoktattam hogy mindig szem elott volt nem hagytam magara soha, edesapjaval keveset jatszik mert ferjem maganvalakozo es csak este latjak egymast, tobbnyire en vigyazok ra es mar nagyon nehez mert nincs egyszabad pillanatom!
2010. okt. 16. 12:23
 1/5 kelemenkelo ***** válasza:
az én kislányom is 2éves de egyedül 5 percig nem játszik.most hogy már mindent beszél probálom elmagyerázni neki hogy mivel hogyan kell játszani.ha nem érti megmutatom.pár napja ok a dolog.hogy ilyen korban hogyan lehetne nem tudom én sem tudtam vele kisebb korában mit kezdjek vele
2010. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sehogy, szerintem még kicsi. Ha sokat játszol vele viszont pár hónap és órákat el fog játszani magától, de arra rá kell szánni az időt. Tudom lenne más dolgod, de hidd el megéri a fáradtságot, mertha most nem szánod rá az időt akkor később sem lesz nyugtod, mert soha nem fog egyedül játszani.
2010. okt. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hülyeséget mondok, de sehogy!!! Miért hagynád egyedül? Azért vagy otthon vele hogy vele legyél. Ha alszik akkor csináld a dolgod. Az én kisfiam 2.5 éves de még a mai napig is vele játszom. Gyurmázunk, rajzolunk, építőzünk, mesélünk stb. Nekem ez nem teher és fontosabb mint a házimunka!
2010. okt. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha teher, hogy folyton vele vagy, vidd bölcsődébe, családi napközibe, vagy hívj időnként bébiszittert. Ne egész napra, mondjuk félre, heti néhány alkalommal. Az a legjobb a gyereknek, ha élete első 2-3 évében az édesanyjával van, de ha az csak lerázza, mert mindig fontosabb dolga akad, egyikőjüknek sem ideális. Téged furdal a lelkiismeret, ő pedig egész nap nyűglődik.

Ha már érezni fogja a biztonságot - és te is nyugodtabb leszel - hidd el, nem kapaszkodik állandóan beléd.

2010. okt. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Sokszor ugy erzem hogy igazatok van es nehezemre van a gyermek de ez nem igy van nagyn szeretem a gyerekem 6 evet vartam ra es o a mindenem de sajnos olyan tipus vagyok aki probal mindenkinek megfelelni es mindent elvegezni idoben mint egy szuper anyuka,de nem jon ossze es akkor stresszelem magam, ettol fuggetlenul sokat olvasok neki es kockazunk egyutt meg setalunk es autozunk, de nem csinalhatom ezt egesznap, sajna de nem jon ossze!
2010. okt. 21. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!