Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért pisil 10 percente egy 5...

Miért pisil 10 percente egy 5 éves kisfiú?

Figyelt kérdés
Öcsémről van szó amúgy.
2023. aug. 28. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Fel van fàzva
2023. aug. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval, felfázott.
2023. aug. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Vagy túl sokat ivott éhgyomorra.
2023. aug. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Mennyit iszik? Ha feltűnően sokat, akár cukorbetegség is felmerülhet. Ha csak ebben a nagy melegben többet iszik, többet is pisil. Vagy szorong. Volt-e szó az oviról vagy bármi, ami fusztrálhatja? Vagy felfázott...
2023. aug. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
dinnye meg kukorica evett mert az vizhajtó hatású
2023. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az időjárás is csalóka és ezt magamon is észrevettem. Nyár végén bejött a hosszú kánikula. Hiába ittam sokat a szervezetem felhasználta, alig kellett pisilnem. Most viszont, hogy lehült a levegő, más. Már hozzászoktam egy folyadék mennyiséghez, amit bevittem és ezt fogyasztottam el reggel. Ezekután ma egész délelőtt folyamatosan pisilnem kellett tőle. Nem mártem stopperrel persze, de szerintem én is 5 percenként éreztem mntem ki és rendes mennyiségeket pisiltem.
2023. aug. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!