Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy gyermekes szülők, ti...

Egy gyermekes szülők, ti vittétek gyereketeket játszóházba? Egyedül is feltalálta ott magát? Jól el volt? Mekkora volt mikor vittétek?

Figyelt kérdés
2020. jan. 20. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Mi nagyon sokat visszük. 10 hónapos korában kezdtük. Most két és fél éves, kétnaponta járunk télen, szebb időben inkább játszoterezünk. A legtöbb játék, sőt az összes, nem társasjáték, nem kell hozzá másik gyerek.
2020. jan. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ismerkedik ott idegen gyerekekkel?
2020. jan. 20. 13:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi inkább csak játszótérre jártunk, pont mert nagy volt a társaságigénye. Két évesen már napi 2x3 órákat voltunk lent, utána bölcsibe adtam (persze nem csak ezért). Sok haverja most is megvan onnan. Nem volt sosem jól el magában csak kb. onnantól, hogy megtanult olvasni :) Azóta lett második, aki viszont már jól el van azzal, hogy nyúzza a nagyot, aki most már olykor tényleg szeretne egyedül lenni :)
2020. jan. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon ismerkedik más gyerekkel, a lányom az idő nagy részében trambulinozik, azon nem visel el más gyereket, mert egyszer meglökték, vagy csúszdázik, vagy motorozik körbe, ehhez nem kell másik gyerek.
2020. jan. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nagy igénye volt a társaságra, mindig könnyen barátkozott. Játszótéren is mindig pár perc alatt odacsapódott valakihez játszani.
2020. jan. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem,hétköznap bölcsibe később oviba járt hétvégén meg játszoztunk,vagy kirándultunk,
2020. jan. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4 évesemmel eddig kétszer voltunk (Egyszer 3 éves korában, egyszer most ősszel). Egyedül úgy játszott, hogy mindig legyek a látóterében (ergo mentem vele mindenhova). De az én gyerekem eleve ilyen idegen környezetben, persze ha van ott barátja, akkor bátrabb.
2020. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2.5 éves. Még nem vittem. Játszótérre járunk most is. Jól felöltöztetem, addig is friss levegőn vagyunk.
2020. jan. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!