Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hasmenéses vírus esetén ki...

Hasmenéses vírus esetén ki lehet mosni az összefosott nadrágot/bugyit? Vagy feltétlenül ki kell dobni?

Figyelt kérdés
Még szerencsére nem volt fosós vírusunk a gyerekkel. De kérdezem, ha a gyerek elkap esetleg egy hasmenést, és nem ér ki időben a WC-re, és megtörténik a baj... Ki lehet mosni a bugyit meg a nadrágot, vagy tényleg ki kell dobni? Csak mert más kérdésnél azt láttam, hogy kidobálják a bugyit / alsógatyákat ilyenkor. Tényleg nem mosható ki? Vagy csak nincs kedvük foglalkozni vele?

2023. szept. 12. 19:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Biztos nem dobnám ki... a lányom sokszor bekakilt a szobatisztaság "gyakorlásakor", mindig sikerült maradéktalanul kimosnom mindent.
2023. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%

Ha valaki kőgazdag És/vagy szarik a környezetre, akkor dobálhatja tucatjával a gyerekruhákat.

Más meg kimossa. Van, aki a pelenkát is.

2023. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Nekem mindig sikerült mindent is kiszedni a rucikból. Pedig már babaként is a háta közepéig szart sokszor amikor meg nagyobb lett mégdurvább balesetek voltak.
2023. szept. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván ki lehet mosni, csak nem akarják. Marhaepe szappant ajánlom
2023. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Rögtön hidegvizes áztatás. Akkor kijött mindig. Sima folyékony Tomi baby mosógéllel is.
2023. szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Mi ez a hülye kérdés?
2023. szept. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Andi80018 ***** válasza:
89%
Na, azért kőgazdagnak nem kell lenni, alig van egy ezres három db gatya a Pepcóban pl. :-D Én simán kidobnám, ha nem jönne ki, már volt is olyan, hogy foltos volt az alsógatya mosás után, és kidobtam. Szal, ha nagyon gáz a helyzet, én tuti nem szórakoznék vele..
2023. szept. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

Miért dobnád ki? Van mosószer, mosógép, folttisztító.

Jó, el tudok kèpzelni olyat, hogy egy egyébként is játszós ruhadarabot inkább kukára ítélek, ha annyira durva a baleset, de eddig ilyenre nem volt stüksèg, pedig voltak már kellemetlen meglepik.

2023. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Az én lányaim évente benyalják. Hánytak le ágyneműt, szőnyeget, ruhát. Alap, hogy kimosom. Alsóneműt is.
2023. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
Én kidobom. Biztos nem nyúlkálok benne, nem fröcsögtetem szét a vírust a csapban, vagy mosógepben. Nekem annyit nem ér az a pár száz ft. Ha belegondolok, hogy erre vizet+mosószert+fertőtlenítőt használok el akkor lassan árban is ugyanott vagyok.
2023. szept. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!