Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális, hogy sokat alszik?

Normális, hogy sokat alszik?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 éves és elkapta ezt a hányós-hasmenős-lázas vírust, azóta 24-ből 20-at alszik. Tényleg rengeteget. Azért is vagyok megijedve, mert betegség előtt sosem akart aludni, most meg nem lehet ráismerni. Úgye csak a betegség döntötte így le és nincs nagyobb baj? Enni, inni szokott, ha felkell mindig megitatom.

2023. febr. 26. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem, hogy ilyen sokat nem normális. Lehet be kéne vinni az ügyeletre ki ne száradjon.
2023. febr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Èn is hìvnám az ügyeletet inkább. Nagyon aluszèkony, a 2 èvesem sem aludt ennyit betegen, covidosan sem.
2023. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit ivott így,hogy hány,megy a hasa és lázas is? Kiszáradás egyik tünete az aluszékonyság. Én is felhívnám.
2023. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha eleget iszik, akkor elèg pihenni hagyni. Kialussza a betegsèget. Durva betegsègen ìgy lehet tùljutni. Csak arra vigyàzz, hogy tenyleg igyon eleget.
2023. febr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor beteg voltam en is rengeteget aludtam. Mérd a lázát mert ha túl magasra megy fel kicsapódhatnak az agyában a fehérjék.

Adj neki probijotikumot es vizet igyon.

A kiszáradás egyik jele a szájkirepedés figyeld azt!

Jobbulást kívánok

2023. febr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár napban normális,aztán nem.
2023. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!