Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális, hogy ennyire rosszul...

Normális, hogy ennyire rosszul van?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 éves. Elkapott egy hányós-fosos vírust, 38,5 fokos láza van. Rengeteget alszik, nem eszik, csak iszik, viszont azt is kínálgatni kell. Napi 5-6 hasmenés, 2-3 hányás, hasfájás...

2022. nov. 29. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
normális. de gondolom konzultáltál gyerekorvossal, aki ellátott tanácsokkal…?!
2022. nov. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Jó tanács: ha csak iszik, ne vizet adj neki,mert a létfontosságú ásványi anyagokat kimossa a szervezetéből. Akár súlyos kiszáradás is lehet a következménye. Hiába iszik vizet.


Ors por, boltban kapható izotóniás ital,tea, ilyeneket adj neki.

2022. nov. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Én 18 vagyok és ugyan ez van velem is hányingerem van és rettentően puffad a hasam, és nagyon gyenge vagyok. És normalfort iszogatok napi 3x

Úgy ahogy segít de enni csak keveset tudok. Főzz neki rizst azt meg fogja enni mert nekem is anya mindig azt csinál és azt még soha nem hánytam ki.

2022. nov. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Orvos látta ?

Kiszáradás első ,jól észrevehető jele ha nincs vizelet ,vagy nagyon kevés.

Osztom mások tanácsát/ véleményét.

Ne csak vizet igyon!

Probiotikum mehet.

De első körben orvos. Ellát megfelelő tanácsokkal.

2022. nov. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

A Hipp-nek is van ORS itala. Nem túl finom, de hidegen kortyonként megitta a lányom általában.

1x volt annyira súlyos hányós vírusa, hogy kihívtam az ügyeletet. Akkor konkrétan aludt folyamatosan. Felébredt, ivott, hányt, aludt. Hívtam az ügyeletet, ki is jött a gyerekorvos, adott neki B6 injekciót. És hagyott itt egy beutalót, hogy ha még 3 óra múlva is hány, akkor kórház.

2 óra 50 percnél hányt még, de utána már nem. Az durva volt.

2022. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!